Paylaşımları İle Dikkat Çekiyor…

Paylaşımları İle Dikkat Çekiyor…

O kişi Esat ÖZCAN’DI. Esat ÖZCAN İzmir doğumlu. İzmir’in kültürel değerleri ile hayatını bağdaştıran yenilikçi demokratik ve

Günümüzde sosyal medyayı amacı dışında o kadar çok kullanan insanlar görüyorum ki, bazen yazık diyorum. Keşke topluma faydalı güzel işler için kullanılsa diyorum kendi kendime. Bu düşünceye kapıldığım bir gün sosyal medya da ünlü biri ile karşılaştım. Paylaşımları beni derinden etkiledi. Benim düşüncelerimi yansıtan birine rastlamak çok heyecan verici bir duyguydu.

O kişi Esat ÖZCAN’DI. Esat ÖZCAN İzmir doğumlu. İzmir’in kültürel değerleri ile hayatını bağdaştıran yenilikçi demokratik ve siyaset ile uğraşmayı kendine meslek edinmiş önemli isimlerden birisidir. Onun paylaşımlarını okuduğumda düşüncelerime tercüman olduğunu fark ettim.

 Benim söylemeye çekindiğim her şeyi birebir dobra şekilde okuyuculara aktarmaktan kendini geri alamamış bir isim. Kitap okumayı sevmeyen insanlara kitap okumayı aşılayan hünerli ellere sahip bir insan kendisi. Esat Özcan sadece kitaplar ile haşır neşir olan bir insan değil gezmeyi gezdiği yerlerden tecrübe edinmeyi seven bir kişiliğe sahip. Bana kitap okuma sevdiren önemli bir isim. Bana gezip görmeyi birşeyleri keşfetmenin verdiği hazzı en güzel şekilde yaşatan bir insan. Paylaşımları ile bazen hayat bulduğum da olmuştur. Gerçekleri çarpıtmadan direk okuyuculara aktarmasını en iyi şekilde yerine getiriyor. Twitter’daki paylaşımları beni derinden etkiledi. Geçmiş değerlere bağlılığı mükemmeldir. Sanatçıya ve sanata dair saygısının sonsuz olduğunu fark ettim.

Eline sadece bir mikrofon alarak sanatçı olunmadığını gerçek yetenek ile zorlukların kolaylaşabildiğine inanan gerçek bir kişilik. Söz konusu hayvan ve çocuk sevgisine gelince bunlardan taviz vermeyen taşın altına elini koyan hayvan ve insanlar için elinden gelenin en iyisini yapan bir insandır. Esat ÖZCAN benim hayatıma ufak bir dokunuşla koskoca bir hayat oluşturdu. Sizinde hayatınıza küçük dokunuşların olması gerektiğine inanıyorsanız size samimiyet ile önerim Esat ÖZCAN’DIR.

https://twitter.com/esatozcann

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.