• BIST 103.186
 • Altın 227,073
 • Dolar 5,3171
 • Euro 6,0307
 • İstanbul 3 °C
 • Ankara 8 °C
 • Yozgat 7 °C
 • İzmir 10 °C
 • Adana 16 °C
 • Bursa 4 °C

PKK li Köpekler için Asit Kuyularını İnceleten Tayyipe Sorular?

PKK li Köpekler için Asit Kuyularını İnceleten Tayyipe Sorular?
PKK li Köpekler için asit Kuyularını inceleten Tayyipe Sorular:

PKK li Köpekler için asit Kuyularını inceleten Tayyipe Sorular:

Şu ana kadar gerek görsel medyada , gerekse de sosyal medyada Muhsin Yazıcıoğlu'nu PKK açılımı çerçevesinde Başbakan Erdoğan öldürttü, türünden iddialara Başbakan Erdoğan miting meydanlarında en ufak bir cevap verdi mi? Herhangi bir reddi var mı ???

Bakanların hırsız çocuklarını ve kendi oğlu Bilal Erdoğan'ı savunmak için her gittiği ilde halka hitaben saatlerce savunma yapıp cemaati suçlayan Başbakan Erdoğan neden bir miting meydanında da bu iddialarla ilgili iki tane kelam etmez ???

Oğlu Bilal Erdoğan'ı ve diğer hırsız bakan çocuklarını ve İranlı Rezzayı savunmak için binlerce bürokratı, savcıyı, polisi görevden alan ve sürgüne yollayan Başbakan Erdoğan'ın , Şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu olayıyla ilgili bir tek tane subayı, polis şefini veya sivil bürokratı görevden almaması sizce de manidar değil midir ??? Başbakan Erdoğan bu olayla ilgili hiç kimseyi görevden almadığı, görevden el çektirmediği , sürgüne yollamadığı gibi tam tersine Muhsin Yazıcıoğlu olayında hatası, yanlışı ve ihmali olan bütün bürokratları ödüllendirircesine kademe atlatıyor, taltif edercesine mevkii ve makamlarını daha üst kademelere yükseltiyorsa bu durum sizce normal midir, manidarmıdır???

Dostlarının adli makamlara yaptıkları bir takım başvurular çerçevesinde göz altına alınıp tutuklanan üç şahıs da, çıkartılan bir takım uyduruk yasalarla serbest bırakılıyorsa burada kuşku duyulacak hiç bir şey yok mudur ???

Çok güçlü bir konumda bulunan ve istediği yasayı istediği günde, istediği şekilde çıkartan ve tek başına iktidarda bulunan bir başbakan kardeşim dediği Muhsin Yazıcıoğlu ile ilgili olarak sağlıklı bir soruşturma ve kovuşturma yapılabilmesi için neden BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile her ayın bir ya da bir kaç günü yan yana gelip, ' dostlar bu konuda yapmamız gereken bir şey var mı ??? 'diye neden tek bir soru sormaz ??? Neden bu konuda ; 'samimi, dürüst, etkin ve de yetkin olan yerli uzmanlardan bir kadro teklifinde bulunun bu kadronun başında ki şahsı geniş yetkilerle donatalım, bütün kurumlarımızın kapılarını bu görevlilere sonuna kadar açalım, istediğiniz sağlıklı soruşturmayı, bütün milletimizin ve ülkücü camianın yüreğine su serpecek soruşturmaları sonuna kadar yapsınlar ve sonuçları milletimize açıklasınlar, berrak gerçekleri hep beraber görelim, sonuç nereye kadar gidiyorsa oraya kadar gitsin, varsa suçlular açığa çıksın ' demiyor ???

Başbakan Erdoğan; Prof. Hayrettin Karaman'ın kendi kaleminden çıkan, 'Muhsin Yazıcıoğlu, ümmetin maslahatı için öldürüldü !... ' satırlarının hesabını, bu satırları yazan zattı Cumhuriyet savcılarının karşısına oturtarak neden sormuyor ??? Neden şimdiye kadar bir tek tane iktidar mensubu, ' Prof.Hayrettin Karaman hoca, bu fetvayı kim istedi, kim verdi ' diye bir tek tane soru sorulmuyor???

'Başbakan yardımcısı Emrullah İşler’in Muhsin Başkan’ın şehadetini suikast olarak nitelediğine ve devlet içinde birilerinin bu suikasta karışmış olabileceğini açıkça işaret ettiğine göre, Başbakan Erdoğan halen neden susuyor, neden konuşmuyor???

Korktuğu bir şey mi var, zülfü yarine dokunan bir husus mu var ???

Bu ülkede bir tek tane faili meçhul cinayet kalmayacak söylemiyle, Diyarbakır'da öldürülen Yahudi Kürtçü Musa Anter'in ve uyuşturucu kaçakçısı Kürtçü Behçet Cantürk'ün ve faili meçhule giden diğer kürtçülerin, bölücülerin faillerini bulmak için Albay Temizöz gibi yüzlerce vatansever subayı tutuklatmaktan kaçınmayan, doğuda ki dereleri, kuyuları inceleten, bulduğu köpek kemiklerini adli makamlara havale ettirerek inceleten sayın Başbakan Erdoğan, neden rahmetlik Muhsin Yazıcıoğlu için aynı hassasiyeti, aynı dikkati göstermez ki ???

Yoksa rahmetli şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun, Başbakan Erdoğan nezdinde kürtçü köpekler kadar bile değeri yok mu???

Ben bu soruların cevabını çok merak ediyorum, ya sizler, sizler merak etmiyor musunuz ey değerli ülküdaşlarım ??????

Ahmet Şahin Özaslan

 

 • Yorumlar 1
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
  yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Ülkücü Medya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.