PKK’LI TUNCEL’E ALANYA’DAN CEVAP!

PKK’LI TUNCEL’E ALANYA’DAN CEVAP!

Ülkü Ocakları polis ve askere Türk bayrağı hediye etti

Hem içeride hem dışarıda çetin bir mücadele veren Emniyet güçlerine moral vermek ve motivasyonlarını artırmak için Alanya Ülkü Ocakları, Türk bayrağı hediye etti.

Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Çınar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, bayrak hediye etmeyi, “Geçtiğimiz hafta içinde emniyet güçlerimizin yapmış olduğu operasyonla Diyarbakır belediye başkanı gözaltına alınmasının ardından yaşanan olaylarda Türkiye Cumhuriyeti’nde ekmek yiyip, yediği ekmeğe ihanet eden PKK’li Sebahat Tuncel’in bu vatan için canından geçen emniyet güçlerimize el işaretiyle bunun hesabını vereceksiniz diye tehdit etmişti. Alanya Ülkü Ocaklarına mensup gençler bu durumu sindiremedikleri için, protesto amaçlı Emniyet Güçlerimize Türk Bayrağı dağıtarak yanlarında olduklarını gösterdi.” Dedi.

Çınar, “Bu ülkenin teminatı olan gençler, teminatlık görevini yerine getirerek polisine ve askerine her zaman sahip çıkacağını ispatlamıştır. Ülkücü gençler Alanya İçindeki bütün emniyet ve askeri binalara giderek, buralarda nöbet tutan Polis ve Askerler ile sohbet ederek her zaman yanlarında olduklarını belirttiler ve polis ve askerlere bayrak hediye ederek, onlar gibi Ülkücü gençlerin de Türk Bayrağının nöbetçisi olduklarını dile getirdiler.” Diye konuştu

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum