Profesyonel Sistemler

Profesyonel Sistemler

Profesyonel Sistemler

 

Şirket ve kurumların her türlü iletişim faaliyeti alanında dijital cihaz ve sistemlerin kullanımı günümüz dünyasında oldukça yaygınlaşmıştır. Bu alanda faaliyette bulunan iDisplay, 2012 yılından bu tarafa sektörünün en önemli aktörlerinden biri olarak başarılı ve oldukça kaliteli işlere imzasını atıyor. iDisplay bu alanda videowall, otel tv çözümleri, interaktif ekranlar, led ekran çözümleri, digital signage gibi ürünlerle hizmet veriyor.

Kendi Markaları

iDisplay kendi markaları olan iSpot ve PlatPlay ile şirketlerin iletişim faaliyetlerini çok daha fonksiyonel sürdürebilmeleri için gereken profesyonel nitelikte dijital görüntüleme sistemleri konusunda çözümler üretiyor.

Kapalı devre yayın sistemi olan Digital Signage ya da diğer adı ile kurumsal tv denilen sistemde tek merkezden istenen içerik, kurumun ya da şirketin şube ya da birimlerinde yayınlanır. Bu sistemle kurumlar istedikleri mesaj ya da içerikleri hedef kitlelerine ulaştırabilmeleri yanında iç iletişimde de kurumsal tv kullanılabilir.

Sunulan Hizmetler

iDisplay, geniş kitlelere ulaşmayı sağlayan birden çok endüstriyel ekranı bir araya getiren videowall çözümleri yanında, şirket ve kurumlar için danışma ve ar-ge hizmetleri de sunuyor. Firma ayrıca ihtiyaç duyulan sistemlerin kurulum, eğitim ve teknik destek hizmetlerini de eksiksiz veriyor. Şirket ya da kurumların kullandığı sistemlere yönelik içerik yönetim hizmeti ve ajans hizmetlerini de iDisplay tam anlamıyla karşılayabiliyor. Sunduğu profesyonel çözümlerde daima son teknoloji ile çalışan iDisplay uygun fiyat seçenekleri ile hizmet veriyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.