19 HAZİRAN KORSANDIR!!!!

19 HAZİRAN KORSANDIR!!!!

MHP,1 kasımdan bu tarafa sürekli taciz edilmeye devam ediliyor. Hayatları boyunca MHPye oy vermemiş olanlar başta olmak üzere, Ulusalcı, Pkklı, Paralelci ne kadar ayrışık gruplar varsa hepsi değişimci oldular.

15 mayısta tarlada kurultay yapmaya çalışanlar, şimdi aynı tarlada 1200 kişilik salonda kurultay yapmak istiyor. Üstelikte MHP Genel Başkanı 10 Temmuzda, 30bin kişilik arena da kurultay kararı almışken.

 

Çağrı heyeti diye 3 kişilik bir grup kurultay çağrısı yapmakla görevli iken, delegelere uçak biletide dahil, otellerde yer ayırmakla ilgili mesajlar atılıyor. Çağrı heyeti bu paraların kaynağı nedir! Finansı cebinizdenmi karşılıyorsunuz ve en önemlisi sizin böyle bir görevinizmi var?

 

Tüzüğün 64.maddesi açık, " büyük kongrelerde açılışı, Genel Başkan,Teşkilat başkanı veya Genel Başkanın yetkilendirdiği MYK üyesi yapar" derken. Sizin amacınız ne olaki;10 Temmuz yerine ,19 Haziranda ısrar edersiniz?

 

Aylardır olağanüstü kongre diyor iken ve Devlet beyde 10 Temmuz da kongre kararı almışken, ısrarınızın sebebi nedir? Kurultaylar Ülkücüler için toydur, düğündür, meşveret alanıdır, 1200 kişilik salonda toymu yapılır?

 

Tilki Nuri gibilere son açıklamalar yaptırarak, ayrışmayı büyütmekten başka ne yaparsınız? Üstelikte Anadoluda delege arkadaşlarımızın bir kısmı oyunu görerek, oyunu bozmak için Devlet beyin etrafında bütünleşirken paniğemi kapıldınız?

 

Anadolu uyanışa geçti, birçok ilde yapılan iftar yemeklerinde binlerce insanımız "Haraketin lideri Devlet Bahçeli" diyerek çoşuyor. Benimde katıldığım Ankara, İstanbul ve Konya iftarları muhteşemdi. İstanbul iftarında 2500 kişi, Konya iftarında 3000 kişi, Ankara iftarında 3000 kişi dostu sevindirdi, düşmanları çatlattı.

 

Hal böyle iken ,hala birilerinin tarlanın devamı olarak toplamak istediği 19 Haziran kurultayı bizi ayrıştırır, bölünmeyi getirir ve en önemlisi korsandır..

 

Değerli dava arkadaşlarım,sevgili kurultay delegeleri; Devlet bey, Ülkücüler aklı selimdir diyor. Gelin aklımızı ve vicdanımızı dinlyerek, birlik ve beraberlik için 10 Temmuzda arenada buluşalım. Korsana hayır diyelim.

 

Ülküdaşım; şöyle sade bir gözle etrafa bir bakın. Kandil,paralel,ulusalcı, DYP ve Anap kırıntıları ve 1992 de Başbuğa hakaret ederek,MHP den ayrılan tipler değişim diyor. MHP bizim kendi evimizdir, bunlar bizi evimizde kiracı yapmak istiyorlar. Evinize sahip çıkın...

OrtadoguGaztesi/Cemal Enginyurt

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.