Böyle Şerefsizlik Görülmedi: AKP'liler Şehit Ailelerine Saldırıyor!

Böyle Şerefsizlik Görülmedi: AKP'liler Şehit Ailelerine Saldırıyor!

Birbiri ardına gelen Şehit Cenazelerinde, acılı şehit yakınlarının AKP ve Tayyip Erdoğan'a gösterdikleri tepkiler, yandaş medya ve AKtrolleri harekete geçirdi.

Son günlerde artan terör saldırıları ve birbiri ardına gelen Şehit Cenazelerinin en büyük müsebbibinin AKP'nin yürüttüğü çözüm süreci olduğu konusunda neredeyse bütün Türkiye mutabık.

Yandaş kalemler,AKP seçmeni ve hatta AKP'li bakanlar bile Türkiye'yi bu noktaya çözüm sürecinin götürdüğünü kabul ediyor. Kabul etmedikleri birşey var; Gencecik yavrularını toprağa vermiş acılı anne, baba ve Kardeşlerin kameraların olduğu ortamlarda AKP ve Erdoğan'a olan tepkilerini dile getirmesi.

Sistemli bir çalışma yürüten yandaş medya ve aktroller sesini yükselten hemen her şehit yakınına anında bir kulp takarak; meczup, dolandırıcı ve hatta terör örgütü üyesi ilan ediyor. Çözüm sürecinin azdırdığı ve AKP'nin iradesiz duruşu yüzünden yakın zamanda sonlanacağa benzemeyen terör belasının önümüzdeki günlerde de şehit yakınlarının sözleri ile toplumsal tepkiyi artırması ve AKP'nin erken seçimdeki oy oranınını olumsuz etkilemesini, evladını bu vatan için toprağa vermiş ve bundan sonra da verecek ailelerin gözünü korkutarak önlemeye çalışıyorlar.

Son olarak Bugün Osmaniye'de toprağa verilen Şehit Yüzbaşı Ali Alkan'ın Yarbay ağabeyi Mehmet Alkan'ın sözleri yandaş alçakları tam olarak çılgına çevirdi.Sosyal medyadan Yarbaya ağıza alınmayacak hakaretlerde bulunan yandaşlar, TSK'ya yarbayın askerlikten atılması için mesaj gönderecek kadar şerefsizleşti.

 

İşte O Alçaklardan Bazıları: 

 

11903594_10153510661852822_80333002_n.jpg
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum