Çetinkaya “Manevi günler birliğimizin harcı olsun”

Çetinkaya “Manevi günler birliğimizin harcı olsun”

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Berat Kandili nedeniyle yayınladığı mesajda, Türkiye’nin yaşadığı sıkıntılı günlerden kurtuluş için uyanış çağrısında bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Türkiye’nin her gün şehit haberlerinin geldiği, ihanet çetelerinin elele verdiği bir süreçten geçtiğine dikkat çekerek “İçinde bulunduğumuz, manevi iklimini yaşadığımız bu mübarek günlerin ve gecelerin uyanışa vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi. Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayınlayan MHP İl Başkanı Çetinkaya, birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

ÇETİNKAYA’NIN MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya’nın Berat Kandili nedeniyle yayınladığı mesaj şöyle:

“Ne acı ki Türkiye ve İslam dünyası en bunalımlı günlerin içinde bulunuyor. Mübarek Ramazan günlerinin müjdecisi olan Berat Kandili şüphesiz bağışlanma, insanların hayatının muhasebesini yaptığı günlerdir.

Bu gecede umudum odur ki, manevi yaralar sarılsın, manevi buhranlar tamir ve tedavi edilerek Berat'in eşsiz imkânlarına kavuşulsun.

Bu mübarek gecede vicdan muhasebesi yapmanın ve insanlığın kendisini sorgulamasının tam zamanıdır.  

Bu Beraat Kandili gecesinde Yüce Mevla'ya açılan ellerin ve yapılan duaların birlik ve beraberliğimize vesile olmasını diliyorum. Başta tüm ülküdaşlarımız olmak üzere Türk ve İslam Aleminin Berat Kandilini tebrik ediyor; kandilin bütün insanlığa huzur ve barış getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.