Cumhurbaşkanlığı'ndan Devlet Bahçeli Açıklaması

Cumhurbaşkanlığı'ndan Devlet Bahçeli Açıklaması

Cumhurbaşkanlığından az önce bir açıklama daha yapıldı. İletişim Başkanı Fahrettin Altun, MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli'nin beyanatı hakkında açıklamalarda bulundu.

Milli ve şuurlu vatansever Türk gençlerinin milli bir görev üstlenerek, üniversite tercihlerinde İletişim Fakültelerini seçmeleri konusunda çağrıda bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teşekkür eden Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye aleyhine 5. kol faaliyeti yürüten medya kuşatmasını kırmak konusunda Milli düşünen herkese sorumluluk düştüğünü söyledi.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'YE ANLAMLI ÇAĞRISINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''MHP Genel Başkanı sayın Devlet Bahçeli’ye bu anlamlı çağrısından dolayı şükranlarımızı sunuyoruz. Ülkemizin menfaatlerine karşı medyanın önemli bir bölümü 5. kol faaliyeti yürütüyor. Yalanlar üzerine inşa ettikleri gündemlerini hakikatin sesiyle buluşturmalıyız.'' dedi.

MEDYA KUŞATMASINI KIRMAK KONUSUNDA HEPİMİZE SORUMLULUK DÜŞÜYOR

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, ''Bu medya kuşatmasını da kırmak ve sadece ülkemizde değil tüm dünyada hakikatin sesini yükseltmek için sürdürdüğümüz iletişim seferberliğinde hepimize büyük sorumluluk düşüyor. Ülkemizin her bir ferdinin bu mücadeleye omuz vereceğine yürekten inanıyorum. İletişim Başkanlığı olarak ülkemizin haklı davasını dünyaya anlatma mücadelemizde İletişim Fakülteleri de önemli paydaşlarımız arasında yer alıyor. İletişim Fakültesi hocalarımızı, öğrencilerimizi ve tüm gençlerimizi Türkiye’nin iletişimini birlikte yapmaya davet ediyorum.'' dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.