Devlet Bahçeli Talimat Verdi! Teşkilatlar Harekete Geçti

Devlet Bahçeli Talimat Verdi! Teşkilatlar Harekete Geçti

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, Karadeniz Bölgesinde meydana gelen sel felaketini incelemek üzere MHP Heyeti oluşturulması talimatını verdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla, Karadeniz Bölgesinde meydana gelen sel felaketini incelemek üzere bir heyet oluşturulduğunu açıklayan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, beş kişiden oluşan MHP Heyetinin sel felaketi bölgelerinde incelemelerde bulunarak vatandaşların yanında olacağını söyledi.

MHP HEYETİ VATANDAŞLARIN YANINDA OLACAK VE SIKINTILARINI PAYLAŞACAK 

Bugün (11 Ağustos 2021), Karadeniz bölgesini etkisi altına alan yoğun yağışlar sebebiyle Karabük, Bartın, Kastamonu, Sinop ve Samsun illerimizde sel felaketi yaşanmıştır. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla Milliyetçi Hareket Partisi’nden bir heyet Yarın, sabah saatleriyle beraber selden etkilenen illerimizi ziyaret ederek bölgede incelemelerde bulunacak, vatandaşlarımızın yanında olarak, sıkıntılarını paylaşacaktır.

MHP HEYETİNDE KİMLER VAR?

Milliyetçi Hareket Partisi heyetinde Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sayın Yaşar Yıldırım, Düzce Milletvekili Sayın Ümit Yılmaz, MYK Üyeleri Sayın Murat Kotra, Sayın Davut Haskırış ve Sayın Yüksel Aydın yer alacaktır. Bu vesileyle selden etkilenen illerimize geçmiş olsun temennilerimizi iletiyor, Cenabı Allah’tan milletimizi her türlü afetlerden esirgemesini niyaz ediyoruz.

Editör; Mert Yılmaz

Genel Yayın Yönetmeni
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.