Engin Alan'dan 14 Mayıs Seçimi Uyarısı Geldi!

Engin Alan'dan 14 Mayıs Seçimi Uyarısı Geldi!

MHP eski Milletvekili Emekli Korgeneral Engin Alan, 14 Mayıs tarihinde yapılacağı kesinleşen 2023 seçimlerine yönelik açıklamalarda bulundu.

2023 seçimleri öncesinde küreselcilerin ve yerli işbirlikçilerinin çıkardıkları fitnelere karşı uyanık olunması konusunda uyarılarda bulunan 24. Dönem MHP İstanbul Milletvekili Emekli Korgeneral Engin Alan, 14 Mayıs tarihinde yapılacağı kesinleşen 2023 seçimlerine yönelik açıklamalarda bulundu.

ENGİN ALAN PAŞA'DAN 2023 SEÇİMLERİNE YÖNELİK AÇIKLAMA

2023 seçimleri öncesinde küreselcilerin ve yerli işbirlikçilerinin çıkardıkları fitnelere karşı uyanık olunması konusunda, ''Seçime kadar olan sürede daha böyle çok fitneler göreceğiz. Bize düşen, Milletçe uyanık olmak!'' sözleriyle Türk Milletine uyarılarda bulunan Emekli Korgeneral Engin Alan, 2023 seçimlerinin 14 Mayıs tarihinde yapılacağına yönelik kararın Resmi Gazetede yayınlanması sonrasında sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ''14 Mayıs: Türk Milleti engin sağduyusu, feraseti, yüksek Vatan ve Devlet sevgisiyle Türkiye’yi cumhuriyetin gelecek ikinci yüz yılına taşıyacak en doğru kararı verecektir. Hayırlı, uğurlu olsun.'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.