İyi Parti'de Toplu İstifa! MHP Geçiyorlar

İyi Parti'de Toplu İstifa! MHP Geçiyorlar

İyi Parti Alaşehir İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri toplu olarak partilerinden istifa etti.

İyi Parti Alaşehir İlçe Yönetim Kurulu üyelerinin, İlçe Başkanı ve 2 Yönetim Kurulu üyesinin MHP'ye geçeceği iddiasıyla istifa ettiği konuşulurken İyi Parti Alaşehir İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Cihan Yıldırım, olumsuzluklar hakkında yaptıkları uyarıların Genel Merkez yönetimi tarafından dikkate alınmaması üzerine toplu olarak istifa ettiklerini açıkladı.

İYİ PARTİ ALAŞEHİR İLÇE BAŞKANI CİHAN YILDIRIM'DAN İSTİFA AÇIKLAMASI

İyi Parti Alaşehir İlçe Başkanı Cihan Yıldırım, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Ben İyi Parti Alaşehir İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyesiyim. Arkadaşlarım ise İyi Parti Alaşehir İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve bu partinin kuruluşunda yer almış parti üyeleridir. Bu gün toplu olarak İyi Parti'den ve İyi Parti de yürütmüş olduğumuz ilçe başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliği görevlerinden istifa ediyorum.'' dedi.

BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI YAŞADIK

İyi Parti Alaşehir İlçe Başkanı Cihan Yıldırım, ''Yerel siyasette İyi Parti'yi temsilen Belediye Kadrolarında bulunan kişilerin 'kötü adam' rolünü severek üstlendiğini, her türlü usulsüzlüğü ve gayri hukuki işlemleri yaptıkları bu konuya ilişkin yaptığımız uyarıların ve şikayetlerin Genel Merkez tarafından hiç dikkate alınmadığını ve İyi Parti’ye zarar veren bu kişilerin engellenmesi için hiçbir girişimde bulunulmadığını büyük hayal kırıklığı içerisinde gördük. Bu şartlar altında İyi Partide siyaset yapma imkanımız kalmamış olup, İyi Parti’den toplu olarak istifa ediyoruz.'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum