İYİ Parti'den istifa edip, MHP'ye Geçtiler..

İYİ Parti'den istifa edip, MHP'ye Geçtiler..

İYİ Parti'den istifa eden bir grup, MHP Çayırova İlçe Teşkilatı'na katılmak için üye katılım töreni düzenledi. Kalabalık bir grup, gerçekleştirilen törenle birlikte MHP'ye resmi olarak üye oldu. Bu hareket, siyasi arenada dikkat çekici bir değişimi beraberinde getirirken, MHP'nin Çayırova İlçe Teşkilatı'ndaki gücünü artırmayı hedefliyor.

14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kalmışken Millet İttifakı partilerinin istikrarsız politikaları istifaları beraberinde getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda İYİ Parti'den istifa eden yüzlerce vatandaş Çayırova'da düzenlenen program ile Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarına katıldı. Partililerin rozetleri Kocaeli’nin Kaptanı Saffet Sancaklı ve İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş tarafından takıldı.

"ÜLKÜCÜLERİN SESİ DAHA GÜR DUYULUYOR!"

Coşkuyla geçen programda ilk sözü alan MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, "Çayırova’dan tüm Türkiye’ye, tüm Kocaeli’ye sesleniyoruz. Türkiye’de milliyetçilerin gerçek yuvası dün de, bugün de, yarın da MHP’dir. Eski Çayırova İlçe Başkan Vekilimiz Yılmaz Beşiroğlu dahil olmak üzere İyi Parti'den ayrılarak yuvaya dönen yüzlerce ülküdaşımız düzenlediğimiz törenle Milliyetçi Hareket Partisi'ne katıldı. Partimize katılan dava arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum. MHP safları her geçen gün daha da güçleniyor, Ülkücülerin sesi daha gür duyuluyor!" ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.