MHP Lideri Devlet Bahçeli, Alparslan Türkeş'in Kabrini Ziyaret Etti

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Alparslan Türkeş'in Kabrini Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) kuruluşunun 55. yıl dönümünde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti ve dua etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli, partisinin tarihi öneme sahip kuruluşunun 55. yıl dönümünde anlam dolu bir ziyaret gerçekleştirdi. Bahçeli, MHP'nin köklü geçmişine ve kurucu lideri Alparslan Türkeş'e olan saygısını göstermek amacıyla Türkeş'in kabrini ziyaret etti.

  1. yıl dönümü kutlama etkinliği kapsamında konuşan Bahçeli, Türk milliyetçiliğine olan inancın ve sadakatin önemini vurguladı. Ülkücü hareketin ve MHP'nin temel değerleri etrafında birleşerek Türk-İslam ülküsüne olan bağlılığın altını çizen Bahçeli, Türklük davasının yaşının, MHP'nin yaşına eşit olduğunu ifade etti.

Bahçeli'nin kabir ziyareti, MHP'nin kuruluşunun simge ismi Alparslan Türkeş'in hatırasına olan derin bağlılığını ve partinin tarihine duyduğu saygıyı bir kez daha gösterdi. Ziyaret sırasında Bahçeli'nin dua ettiği ve Türkeş'in ruhuna olan minnet ve şükran duygularını dile getirdiği bildirildi.

Alparslan Türkeş'in Türk milliyetçiliği ve ülkücü harekete katkıları unutulmaz bir miras olarak devam ederken, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin ziyareti, bu mirasa olan bağlılığın ve devam eden kutlu yürüyüşün önemli bir göstergesi oldu.

Bahçeli'nin Türkeş'in kabrini ziyaret etmesi, milliyetçi ve ülkücü hareketin köklerine olan bağlılığını ve partisinin değerlerine olan sadakatini bir kez daha gözler önüne serdi. MHP'nin tarihine ve kurucularına olan derin saygı, partinin geleceğine olan kararlılığını ve güçlü duruşunu pekiştirdi.

MHP'nin kuruluşunun 55. yıl dönümünde gerçekleştirilen bu anlamlı ziyaret, Türk milliyetçiliğinin ve ülkücü hareketin önemli ismi Alparslan Türkeş'in hatırasını yaşatmaya ve onun izinden yürümeye olan kararlılığın bir ifadesi oldu.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.