MHP Lideri Devlet Bahçeli: "Kılıçdaroğlu'na Verilecek Oy Kandil'e Gidecek"

MHP Lideri Devlet Bahçeli: "Kılıçdaroğlu'na Verilecek Oy Kandil'e Gidecek"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Kılıçdaroğlu ve ittifak ortakları Türkiye'nin karşısında, biz yanındayız. HÜRKUŞ'un, Kaan'ın karşısında, biz yanındayız. Bayraktar şirketinin, Kızılelma'nın karşısında biz yanındayız" dedi.

HP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Aydın'da "14 Mayıs'ta Aziz Milletim Sıra Sende" temalı açık hava toplantısında açıklamalarda bulundu. 

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:

Aydın'ın seslenişi aynı zamanda aydınlık bir geleceğin göz kamaştıran habercisidir. Kurtuluş mücadelemizin kıvılcımı buradan tutuşturulmuştur. Zeybekler efeler düşman güçlerine Aydın'ı zindana çevirmişlerdir. Aydın'ın tarihinde zillet yoktur. Devlet ve milletiyle her şeyden önce Türkiye iradesi Aydın'da kök salmıştır. Devletin gücü milletin ferasetiyle hep birlikte yaparız. 

Aydınlı kardeşlerim duruşunuzu bizzat görmek istiyorum. 14 Mayıs seçimlerine hazır mısınız? Şartlar ne olursa olsun sandığa gidecek misiniz? Işık saçıyorsun Aydın. 

Seçimler demokrasi tarihimizin kilit taşıdır. Huzurla husumet arasında bir seçim yapılacaktır. Kucaklaşmayla kutuplaşma arasında bir mücadeleye şahit olacaktır. Ya Türkiye Yüzyılı vizyonumuzu canlandıracağız ya da acıklı bir ülkeye mahkum olacağız.

"KILIÇDAROĞLU'NA VERİLECEK OY KANDİL'E GİDECEK"

Askerlerimizi şehit edenler Kılıçdaroğlu'nun yanındadır. Yavrularımızı yetim bırakan katiller CHP ve İYİ Parti'yle yanak yanağadır. HDP'nin eş başkanı konuşmuş 1 oy Kılıçdaroğlu'na istemiş. Terörist arkadaşının serbest kalması için bu oyu istemiş. Yeşil Sol Parti demek CHP ve İYİ Parti demektir. Uyarıyorum Kılıçdaroğlu'na verilecek her oy Kandil'e gidecek. CHP ve İYİ Parti'ye verilen her oy Türk milletimin önünü kesecektir. Aydın olur vermez, veremez. Zillet ittifakı terör örgütleriyle aynı hizada aynı gayededir. Kılıçdaroğlu terörist Demirtaş'ı serbest bırakacağım dedi mi, dedi. Tezkerelere hayır dedi mi, dedi. Türkiye maalesef Azerbaycan'a yardım ediyor da dediler. 6-8 Ekim olaylarında Demirtaş 51 kişinin ölümünü azmettirmişti. Şerefin, namusun, vatanın, milletin tavizi olmaz. Devletin teslim olması diye bir şey söz konusu olamaz. Beş kuruşa vatan satan 1 dolara da hain olur. Nefsine yenilen iki dünyasını da yok eder.

AKŞENER'E TEPKİ

Kandil'e yuvalanan teröristler her gün CHP'ye destek açıklaması yapmaktadır. İşi gücü fitne fesat çıkarmakta olan İYİ Parti Başkanından hiçbir itiraz da duyulmamıştır. İYİ Parti'ye oy veren kardeşlerim böylesi bir teslimiyete itibar etmeyeceklerdir. HDP'nin bir eş başkanı Aydın'da konuşmuş, bir oy Kılıçdaroğlu'na bir oy da Yeşil Sol Parti'ye istemiş. Hani HDP ile aynı yolda yürümüyorlardı? Bunlar yalancıdır. ,

Mücadele bizden, takdir Yüce Allah'tandır. Zillet İttifakı'na bırakılacak ne ülkemiz ne yurdumuz vardır. Bu bölücü örgütün yedeği haline geldiler. Zulme zalimlere karşı MHP'nin yanında mısınız? 3 hilale oy verecek misiniz? Cumhur İttifakı'nın yanında mısınız? Erdoğan'a sonuna kadar oyunuzla iradenizle sahip çıkacak mısınız? 

"BAYRAKTAR'IN KIZILELMA'NIN YANINDAYIZ"

Bu güzel Aydın zillete düşmez, ihanete geçit vermez. Soruyorum sizlere bizimle beraber misiniz? Birlikte yürüyecek miyiz. MHP'ye evet mi. Cumhur İttifakı'na evet mi? Kılıçdaroğlu ve ittifak ortakları Türkiye'nin karşısında, biz yanındayız. TOGG'un karşısında, biz yanındayız. HÜRKUŞ'un, Kaan'ın karşısında, biz yanındayız. Bayraktar şirketinin, Kızılelma'nın karşısında biz yanındayız.

Biz zalime Yavuz, mazluma Yunus olan tarafız. Çağrımız bu bayrak bizimdir diyen herkesedir. Biz birlikte Türkiye'yiz diyen herkes bu milletin öz evladıdır. Her yöremizi, her insanımızı bağrımıza basıyoruz. Bölünme gayreti içinde olanları affetmemizin mümkün olmadığını buradan ilan ediyoruz. Türk ve Türkiye vizyonu hep birlikte gerçekleştirilecektir. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine sahip çıkmak için aziz milletim sıra sende. Cumhur İttifakı'nı yükseltmek için aziz milletim sıra sende. Milli ekonomide yeni çığırlar açmak için, sanayide, enerjide, yatırımda, ekonomik büyümede aziz milletim sıra sende. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.