MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Baykar'ı hedef alan Babacan'a: Küresel emperyalizme ruhunu satan ilkesiz

MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Baykar'ı hedef alan Babacan'a: Küresel emperyalizme ruhunu satan ilkesiz

MHP Lideri Bahçeli Baykar'ı karalama kampanyasına girişerek eleştiri oklarını üstüne çeken DEVA Partisi Lideri Babacan'a "Kimler gocunuyorsa onlar küresel emperyalizme ruhlarını satan ilkesizlerdir." dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuş Milli Savunma Sanayine dil uzatan zihniyete ve Baykar'ı hedef alan Ali Babacan'a şu sözlerle yüklendi;

Türkiye Cumhuriyeti egemenlik haklarını ve sınırlarını kendi milli gücüyle oluşturmuş bir millettir. Bu özgüven Cumhuriyet'in 100'üncü yıl dönümünde imha edilmek istenmektedir.

Kılıçdaroğlu'nun TSK'nın şerefli komutanlarına saldırıp karalama yarışına girmesi, terörle mücadeleden ödü patlayan, kabuslar yaşayan mankurt bir siyasetçinin ağzından saçılan kötülük ve nefrettir. Fırtına Obüs'lerinden rahatsızlık duyan bu milletin evladı olamaz. İHA'larımızdan, SİHA'larımızdan, Kızılelma'dan, Tayfun füzelerinden ve silah sanayi ürünlerinden kimler gocunuyorsa onlar küresel emperyalizme ruhlarını satan ilkesizlerdir.

El alem bize gıpta ile bakarken zillet ittifakının niyetleri husumet alametidir. Kılıçdaroğlu'nun konuşması CHP'nin müktesebatını yok saymaktır. Bu zihniyetin anlayışı rejim ve devlet krizi çıkarmaktır. Kılıçdaroğlu istese de istemese de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'yle birlikte birlikte ve dayanışma ruhu hakimdir.

Vesayet demek CHP yönetimi demektir. Kenan Evren kafası Kılıçdaroğlu kafasıdır. Kılıçdaroğlu bir tarafta terörist Demirtaş'ın serbest kalmasını isterken diğer tarafta Türk askerini rencide etmektedir. Kılıçdaroğlu HDP/PKK'yı aklarken TSK'yı terbiyesizce hedef almaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.