MHP Lidieri Devlet Bahçeli: Hiçbir Saldırı ve İftira Dalgası Bizi Durduramaz

MHP Lidieri Devlet Bahçeli: Hiçbir Saldırı ve İftira Dalgası Bizi Durduramaz

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kederli günleri çapsız ve kısır siyasetlerine alet etmek isteyenlerin başarıya ulaşamayacağını söyledi.

Adıyaman ve Şanlıurfa’da meydana gelen sel felaketi nedeniyle açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, deprem felaketinin izini silmeye çalışırken yaşanan sel felaketinin türk milletini derinden üzdüğünü belirterek, kederli günleri çapsız ve kısır siyasetlerine alet etmek isteyenlerin başarıya ulaşamayacağını söyledi.

DEPREM FELAKETİNİN ARDINDAN GELEN SEL FELAKETİ

Ülkemiz Kahramanmaraş merkezli ikiz depremin hasarını güç birliği halinde kaldırırken, Adıyaman ve Şanlıurfa’da yaşanan aşırı yağışlar taşkın sellere neden olmuş, nihayetinde yeni bir felaket deprem bölgesini canevinden vurmuştur. Söz konusu felaketin tahribatı büyüktür. Meydana gelen sellerden 5 vatandaşımızın hayatını kaybettiği, 9 vatandaşımızın kaybolduğu, çok sayıda vatandaşımızın yaralandığı anlaşılmaktadır. Bir felaketin izini silme mücadelesi azimle sürüyorken, bir başka felaketin ortaya çıkması milletimizi derinden üzmüştür.

TÜRKİYE YARALARINI SARACAK GÜÇ VE KUDRETTEDİR

Türkiye tek nefes halinde yaralarını saracak güç ve kudrettedir. “Yeni Türkiye, Yeni Yüzyıl, Yeni Hayat” sacayağında; deprem ve diğer mahut sorunlarla başa çıkabilecek akıl, irade, inanç ve mücadele şevki çok şükür Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’yle tesis edilmiştir. Hiçbir felaket tarihi yürüyüşümüzü sekteye uğratamayacaktır. Hiçbir saldırı, iftira ve suçlama dalgası duruşumuzu bozamayacaktır. Kederli günlerimizi çapsız, güdük ve kısır siyasetlerine alet etmek için fırsat kollayanlara aziz milletimiz hür seçimiyle engel olacaktır.

RABBİM NİCE FELAKETLERDEN MİLLETİMİZİ VE ÜLKEMİZİ ESİRGESİN

Kahraanmaraş merkezli depremler ile Adıyaman ve Şanlıurfa’da oluşan sellerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyor, yaralılarımıza şifalar diliyorum. Başımız sağ olsun. Rabbim nice musibetten milletimizi ve ülkemizi esirgesin diyorum.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.