MHP'den Dikkat Çeken Pankart!

MHP'den Dikkat Çeken Pankart!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bir partilinin elini öpmek istemesiyle zor anlar yaşadı. Bahçeli'nin katıldığı toplantı salonundaki pankart ise 'şerefsiz' mesajıyla dikkat çekti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bu sabah parsinin Afyonkarahisar Genişletilmiş İl İstişare Toplantısı'nda, elini öpmek isteyen bir partiliyi engellemekte güçlük çekti. El öptürmesiyle bilinen Bahçeli, protokol sıralarında yerini aldığı anda kendisinden yaşça büyük bir partilinin elini öpmek istemesiyle zor anlar yaşadı. 

BİR GÜNDE 3 İLİ GEZECEK

Günü 3 ilde geçirecek Devlet Bahçeli, Burdur ve Isparta'dan önceki ilk durak Afyonkarahisar'da partililerin yoğun ilgisiyle karşılandı. 

PARTİLİ BAHÇELİ'Yİ ÇOK ZORLADI AMA...

Konuşması öncesi partilileri selamlayan Bahçeli, protokol sıralarında yerini aldığı anda kendisinden yaşça büyük bir partilinin elini öpmek istemesiyle zor anlar yaşadı. Partili tokalaşmak için tuttuğu Bahçeli'nin elini ısrarla öpmek istedi, Bahçeli buna elini geriye çekerek karşılık verdi. İlk anda elini kurtaramayan Bahçeli ve partili arasında çekişme bir süre devam etti ve sonuçta MHP Lideri Bahçeli elini öptürmedi.

İLGİNÇ PANKART

Kent merkezindeki bir düğün salonunda düzenlenen toplantı öncesi jandarma salonda eğitimli köpek 'Dehşet'le bomba araması yaptı. Arama için salon boşaltılırken partililer sonrasında tek tek aranarak salona alındı. Salonda Bahçeli'nin HDP'yi hedef alarak sarf ettiği 'şerefsiz' sözünün yansımaları vardı. Asılan bir pankartta yer alan 'Herkes adabı kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar değerlidir' ifadesi dikkati çekti.

Afyonkarahisar'daki konuşması basına kapalı gerçekleşen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, daha sonra Burdur ve Isparta'da da aynı toplantılara katılacak.

bahceli-el-opturme2.jpg

 
  •  

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.