MHP'den Kritik Akşener Açıklaması! Soru Çok Basit..

MHP'den Kritik Akşener Açıklaması! Soru Çok Basit..

Meral Akşener'in Yurt gezisinde gittiği illlerde ve ilçelerde vatadanşın tepkisi ile karşılaşan Akşener'e MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'dan zora sokaçak dikkat çeken açıklama geldi.

Her gittiği yerde vatandaşlar tarafından tepki gösterilen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Türk Milletinin açıkça verdiği mesajı görmezden gelişine dikkat çeken MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, ihanet ve dönekliğini ısrarla milletin gözüne sokan Meral Akşener'in, PKK ile mücadeleyi milli mesele olarak görüyorsa beraber olduğu ittifakın içerisinde ne işinin olduğunu sordu.

TÜRK MİLLETİNİN MESAJINI GÖREMEZDEN GELEN AKŞENER PİŞKİNCE EFELENMEYE DEVAM EDİYOR

İP Başkanı her gittiği yerde vatandaştan tepki görüyor. En son Zara’da CHP-HDP ile işbirliğini sorgulayan vatandaşa saldırmaları, Bartın’da 80 yaşında vatandaşı hakkımı helal etmem diyerek azarlaması Akşener ve partisinin hali pürmelalinin göstergesidir. Daha önce Gara şehitlerinden Erzurumlu er Sedat Sorgun’un cenazesinde şehit yakınları tarafından çelengi parçalanan İP Müdiresi Akşener, milletin apaçık mesajını hâlâ görmezden gelmekte, gittiği her yerde öteye beriye pişkin ve hicapsız bir suratla efelenmeye devam etmektedir.

PKK İLE MÜCADELEYİ MİLLİ MESELE OLARAK GÖRÜYORSAN O İTTİFAKIN İÇİNDE NE İŞİN VAR?

Oysa provokatörlükle suçladıkları meydanların sesi olan vatandaşlarımız İP Müdiresine, “Eksik olsun senin sahte, dönek, riyakâr ziyaret ve taziyen. Var git, iş birliği ettiğin hainlerle kahvaltılarda ziftlen! ” demek istedi. İP Müdiresi PKK ile mücadeleyi millî bir mesele olarak görüyorsa; teröre yardım ve yataklık eden, eleman yetiştiren, eylem ve fikir üreten bir şer ittifakının içinde kendisinin ve partisinin ne işi var? PKK’nin siyasi kanadı HDP’ye arka çıkıp bu partiyi sözde Kürt siyasi hareketinin temsilcisi ilan eden, eski eş başkanıyla bir kahvaltıda buluşup zıkkımlanma hayalleri kuran bu Müdire Hanım değil midir?

İHANET VE DÖNEKLİĞİ MİLLETİN GÖZÜNÜN İÇİNE SOKTUNUZ

CHP’de ne kadar devlet düşmanı, eylemci, terörist, Marksist partili varsa onlarla inadına resim verip ihanet ve dönekliğini ısrarla milletin gözüne sokan da Müdire Hanım değil midir? İP Müdiresi yanlış hesap yapıyor. Millet HDP’nin önüne sütre koyma ritüelini yutmaz. PKK’nın mazbatalı militanlarıyla iş tutmanın, Türkiye’nin birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bir dönemde bozgunculuk yapmanın faturasını acı ödetir.

ARTIK HERKES BİLİYOR. HDP'SİZ BİR ŞEY YAPAMAZSINIZ

Akşener’in ucuz bir siyasi çıkar hesabını yansıtan sözleri ve davranışları elbette samimi değildir. İP müdiresi, milleti adatmaya ve kirli bir gizli ortaklığın parçası olan HDP’yle seçim iş birliğini kamufle etmeye çalışıyor. Bu arada İP Müdiresi’nin çıkışlarına göstermelik tepki veren HDP de işi açık etmemeye uğraşıyor. Artık herkes çok iyi biliyor ki kötürüm zillet cephesi, HDP bastonu olmadan tuvalete bile gidemez.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.