MHP'den Yerel Seçimlere Hazırlık: İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları Belli Oldu

MHP'den Yerel Seçimlere Hazırlık: İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları Belli Oldu

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimler için 5 ilçe ve 50 belde belediye başkan adayını açıkladı. İşte, MHP'nin belirlediği yeni adaylar...

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, 31 Mart 2024'te gerçekleşecek yerel seçimler için yeni adaylarını duyurdu. Sadir Durmaz'ın açıklamasına göre, 14. etap olarak belirlenen 5 ilçe ve 50 belde için belediye başkan adayları kesinleşti.

MHP'nin Açıkladığı Belediye Başkan Adayları

  1. Ardahan - Hanak: Korkmaz Gökyıldız
  2. Bingöl - Adaklı: Erdal Almali
  3. Bingöl - Yedisu: Hüseyin Güçlü
  4. Sinop - Erfelek: Mustafa Kalyoncu
  5. Şırnak - Cizre: Uğur Page
  6. Ardahan - Göle: Köprülü Çetin Haspolat
  7. Sivas - Gemerek (Çepni): Dalyan Azgin
  8. Sivas - Gemerek (Sızır): Ali Tamer
  9. Sivas - Merkez (Yıldız): Mustafa Öztürk
  10. Sivas - Şarkışla (Cemel): Murat Boyraz
  11. Sivas - Şarkışla (Gürçayır): Rüştü Öksüm
  12. Sivas - Yıldızeli (Güneyyaka): Hasan Erçoban
  13. Şırnak - Güçlükonak (Fındık): Mehmet Emin İlhan
  14. Şırnak - İdil (Karalar): Fetullah Yıldız
  15. Şırnak - İdil (Sırtköy): Ufuk Dağ
  16. Şırnak - Merkez (Balveren): Ahmet Zeyrek
  17. Şırnak - Merkez (Kasrik): Akif Göktas
  18. Şırnak - Merkez (Kumçati): Ömer Kılınc
  19. Şırnak - Silopi (Başverimli): Murat Çevik
  20. Şırnak - Silopi (Çalışkan): Mehmet Onuk
  21. Şırnak - Silopi (Görümlü): Nurullah Özdemir
  22. Şırnak - Uludere (Hilal): Osman Benek
  23. Şırnak - Uludere (Şenoba): Mehmet Kadri Tatar
  24. Şırnak - Uludere (Uzungeçit): Kemal Aydemir
  25. Tunceli - Mazgirt (Akpazar): Neşe Gür
  26. Uşak - Banaz (Kızılcasöğüt): Bayram Peker
  27. Uşak - Eşme (Yeleğen): Mehmet Kürşat Şahin
  28. Uşak - Sivaslı (Pınarbaşı): Muhammet Ergün
  29. Uşak - Sivaslı (Selçikler): İzzet Güler
  30. Uşak - Sivaslı (Tatar): Hakan Bengiç
  31. Yalova - Altınova (Kaytazdere): Erkan Şahin
  32. Yalova - Altınova (Subaşı): İsmail Akbaş
  33. Yalova - Altınova (Tavşanlı): Muhammet Ali Yılmaz
  34. Yalova - Çınarcık (Esenköy): Mehmet Temel
  35. Yalova - Çınarcık (Koru): Arman Vatansever
  36. Yalova - Çınarcık (Teşvikiye): Mustafa Nurten
  37. Yalova - Çiftlikköy (Taşköprü): Can Ertan
  38. Yalova - Merkez (Kadıköy): Yıldırım Bakkaloğlu
  39. Zonguldak - Alaplı (Gümeli): Hüseyin Özenç
  40. Zonguldak - Çaycuma (Filyos): Levent Tüylü
  41. Zonguldak - Çaycuma (Karapınar): İbrahim Doğan
  42. Zonguldak - Çaycuma (Nebioğlu): Kenan Ermis
  43. Zonguldak - Çaycuma (Perşembe): Fatih Kararmış
  44. Zonguldak - Çaycuma (Saltukova): Ersin Aksoy
  45. Zonguldak - Devrek (Çaydeğirmeni): Recep Dirmandı
  46. Zonguldak - Gökçebey (Bakacakkadi): Ramazan Aydemir
  47. Zonguldak - Kdz Ereğli (Gülüç): Atilla Tarık Semiz
  48. Zonguldak - Kdz Ereğli (Kandilli): Orhan Köksal
  49. Zonguldak - Kdz Ereğli (Ormanlı): Tacettin Aldırmaz
  50. Zonguldak - Kilimli (Çatalağzı): Yavuz Palabaş
  51. Zonguldak - Kilimli (Gelik): Ferhat Korkmaz
  52. Zonguldak - Kilimli (Muslu): Caner Baydar
  53. Zonguldak - Merkez (Beycuma): Hüseyin Haseki
  54. Zonguldak - Merkez (Elvanpazarcık): Ümit Uzun
  55. Zonguldak - Merkez (Karaman): Dursun Tosyalı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.