MHP'li Büyükataman'dan Serok Ahmet'e Anladığı Dilden Cevap..

MHP'li Büyükataman'dan Serok Ahmet'e Anladığı Dilden Cevap..

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Erdoğan ve Bahçeli'yi hadsizce hedef alan Ahmet Davutoğlu'na yönelik açıklamalarda bulundu.

Cumhur İttifakı'na fitne sokmak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'na tepki gösteren MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, Zillet İttifakı’nın çapsız ortağı Ahmet Davutoğlu'nun 6+1 masanın düştüğü fitne ve ihanet çukurunun üstünü örtmek için acizce çırpındığını söyledi.

AHMET DAVUTOĞLU'NDAN ERDOĞAN VE BAHÇELİ'Yİ HEDEF ALAN SÖZLER

Cumhur İttifakı'nın yerli ve milli politikalarından rahatsız olan Ahmet Davutoğlu, Milliyetçilik üzerinden yine fitne sokma gayretkeşliğine soyundu. Politikyol'da yaptığı siyasi değerlendirmelerde, yerli ve milli politika izleyerek devlete ve millete sahip çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, ''Cumhur İttifakı otoriter muhafazakarlık (Erdoğan), otoriter milliyetçilik (Bahçeli) anlayışının çıkar-eksenli bir koalisyonu niteliğindedir. Ak Parti iktidarının takriben ilk 15 yılında ile birbirlerini karşı kutba yerleştiren Erdoğan ve Bahçeli dönüşerek birbirine benzetmiştir. Asya derinliklerinden gelen devlet ve töre kültürünü Fransız devriminin tetiklediği modern milliyetçilik ile buluşturmaya çalışan Türkçülük akımını bugün temsil ettiğini iddia eden Bahçeli de bu akımı gerek muhteva gerekse uygulamada tarihi seviyesinin çok gerisinde küçük bir zümrenin çıkar ilişkilerini önceleyen sığ bir otoriterliğe mahkum etmiştir.'' dedi. 

MHP'Lİ BÜYÜKATAMAN'DAN DAVUTOĞLU'NA SERT TEPKİ

Türkiye'nin bekasına yönelik tehditleri bertaraf etmek ve 2023 Lider Ülke Türkiye hedefini gerçekleştirmek için kurulan Cumhur İttifakı'nı kısır tartışmalar içine çekmeye çalışarak iki parti arasına nifak sokmaya çalışan Ahmet Davutoğlu'a tepki gösteren MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Vatan ve millet düşmanlarına sırtını dayayan Zillet İttifakı’nın çapsız ortağı Ahmet Davutoğlu 6+1 masanın düştüğü fitne ve ihanet çukurunun üstünü örtmek için acizce çırpınmaktadır. Zillet İttifakı kendi içindeki kumpaslar, ayak oyunları, baba evlat ve abla kardeş kavgası ile rezil rüsva olmuş, bu ittifakın aziz milletimize istikrarsızlık ve kavgadan başka vereceği bir şey olmadığı bir kez daha ortaya çıkmıştır. Seviyesizliği, pişkinliği ve çapsızlığı ile bilinen Serok Ahmet’e haddini bilmesini ve şunu kulağına küpe etmesini öneriyoruz; Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli aklının ve ahlakının zekatını verse sen ve dahi ortaklarına bir ömür yeter.'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.