MHP'Lİ CELAL ADAN: HASTANEDE YARALILARI ZİYARET ETTİ

MHP'Lİ CELAL ADAN: HASTANEDE YARALILARI ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Beyoğlu Canlı Bomba saldırısında yaralanan vatandaşları Şişli Etfal Hastahanesinde ziyaret etti.

İstiklal Caddesinde dün sabah saatlerinde meydana gelen canlı bomba saldırısının ardından yaralanan ve Şişli Etfal Hastahanesinde tedavileri devam eden 19 vatandaşı Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan ziyaret etti. Yaralı vatandaşlarımız ile görüşen ve geçmiş olsun dileklerini ileten Adan, yetkililerden yaralılar ile ilgili bilgi aldıktan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Açıklamasında Adan;

"TBMM kürsüsünde bölücülerle devleti eşitleyerek alçakça bir takım ifadelerin kullanıldığını görüyoruz. Bu bölücülerin siyasi uzantılarının dokunulmazlıklarının kaldırılması konusunda en doğru duruşu MHP sergilemektedir. Adalet ve Kalkınma Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi yanlış bir zemine meseleyi taşımaktadırlar. Bir tarafta askerimizi şehit eden bölücülerin siyasi uzantıları ile bir tarafta trafik suçlarından dokunulmazlığının kaldılması istenmesini görüyoruz. Türk devleti korkmadan, çekinmeden teröristlerle yüzleşmesi gerekir. Türk devleti bölücünün, arsızın, kahpenin nefesini kesecek güçtedir. MHP Türk devletinin çimentosudur. Devletimizin yanındayız. Adalet ve Kalkınma Partisi nutuk atmaktan vazgeçip, kendisini gözden geçirmeli ve Türkiye'nin gücünü yettiği teröristlerin nefesini kesmelidir.
Adalet ve Kalkınma Partisi, çözüm süreci PKK'ya bazı şehirlerin nasıl teslim edildiğini görmekteyiz. Bunu görüyoruz. Adalet ve Kalkınma Partisi bölücülerin nefesini kesmelidir. Türk milletinin birliğine kast eden bu olaylara karşı milletimiz bütündür. Tek nefes, tek ses olma günüdür. Türk devletinin gücü bu aşağılık iradenin gücünü kesecek güçtedir. Polisimizin, askerimizin verdiği mücadelenin yanındayız. Akıllarını başlarına toplasınlar, bu işi bir an önce bitirsinler.
Yaralıların genel durumu, sadece çocuğumuzla ilgili bir endişe var." dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.