MHP'li Erkan Akçay: Devlete Sahip Çıkan Herkesi Hedef Aldılar

MHP'li Erkan Akçay: Devlete Sahip Çıkan Herkesi Hedef Aldılar

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, muhaliflerin Devlete ve Millete sahip çıkan herkese saldırdığını söyledi.

Yüzünü Kandil’e dönüp, sırtını Pensilvanya’ya dayayan emperyalist taşeronların MHP ve Lider Devlet Bahçeli'yi anlayacak idraklerinin olmadığına dikkat çeken MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, vatandaşların deprem nedeniyle can derdine düştüğü bir ortamda Devleti hedef alarak yalan ve iftirayla seçim fırsatçılığı yapan muhaliflere, Türk Milletinin gereken dersi vereceğini söyledi.

MHP TÜRK MİLLETİNİN LEHİNE DURUŞ SERGİLEDİKÇE MUHALEFET BAHÇELİ'YE SALDIRIYOR

MHP'nin safı bellidir. Ne istiyorsa Türk Milleti içindir. Ne amaçlıyorsa Türk Milletinin lehinedir. MHP ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli “Önce ülkem ve milletim, sonra partim” anlayışıyla hareket eder. CHP üst yönetimi ve sözcüleri konu Türk Milletinin birlik ve bütünlüğü, Türkiye’nin bekası olunca Milli bekanın kalesi olan MHP'ye ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ye saldırmaktadır.

MHP MUHALEFETİN OYUNLARINI BOZMAYA DEVAM EDECEK

CHP, hiçbir konuda çözüm üretememekte, yalan-çarpıtma, polemik-demagoji, kışkırtma ve algı operasyonlarıyla, kara propagandayla kaos çıkararak toplumu kutuplaştırmaya ve buradan beslenmeye çalışmaktadır. MHP olarak CHP’nin tüm oyunlarınızı bozduk, bozmaya devam edeceğiz. Pkk ‘yürü der’ yürürsünüz. 

YÜZÜNÜ KANDİL'E DÖNÜP SIRTINI PENSİLVANYA'YA DAYAYANLAR MHP'Yİ ANLAYAMAZ

FETÖ ne derse onu yaparsınız Cumhurbaşkanı adaylığı için ABD ve AB’ye icazet almaya gidersiniz. Terör örgütlerinin destekçiliğini, emperyalizmin taşeronluğunu yaparsınız. MHP ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Türk siyasetinde milli, ahlâki ve ilkeli duruşun temsilcisidir. Yüzünü Kandil’e dönüp, sırtını Pensilvanya’ya dayayan, emperyalizmin taşeronluğu yapanların MHP’yi ve Liderimizi anlamaya ne akılları, ne ahlâkları, ne de vicdanları yetmez.

TÜRK MİLLETİ DEVLET VE MİLLET DÜŞMANLIĞI YAPANLARA DERSİNİ VERECEK

İmralı Canisi’nin her istediğini anlayan, İmralı Canisi’nin talepleri doğrultusunda 68 maddelik kanun teklifi veren, bölücü açılımı meşrulaştırmak için TBMM İçtüzük teklifi veren CHP’li Özgür Özel ne hikmetse bir tek Türk Milletini anlayamamış! Türk Milleti; milli ve dini değerlerine saldıran, Türkiye’nin kurucu değerlerine savaş açan, terör destekçisi, emperyalizmin taşeronluğunu yapan, millet can derdindeyken yalan ve iftirayla seçim fırsatçılığı yapan, Devlet ve millet düşmanlığı yapan CHP’ye gereken dersi verecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.