MHP'li Fatih Çetinkaya'dan Sami Selçuk'a sert tepki! Hukuk gevezelik yapmaz..

MHP'li Fatih Çetinkaya'dan Sami Selçuk'a sert tepki! Hukuk gevezelik yapmaz..

MHP Eski Genel Sekreter Yardımcı ve MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Çetinkaya'dan Eski Yargıtay Birinci Başkanı Sami Selçuk'a çok sert tepki.

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Çetinkaya, "Türk vatanını ve Türk milletini sevmenin ve sahip çıkmanın haysiyetini taşımaya ve yaşamaya ömrünü adamış bir liderin ismi ile, Sami Selçuk gibi bir hukuk gevezesinin isminin yan yana gelmesi ne acı" dedi.

Yargıtay eski Başkanı Sami Selçuk'un Devlet Bahçeli'ye yönelik hadsiz sözlerine cevap veren Fatih Çetinkaya, şunları söyledi:

“'Hukuk gevezelik yapmaz...'

Bu söz Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye karşı küstah cesaretiyle gevezelik yapmış, hukukçu kimliğini hadsizliğine zırh olarak bürümüş olan Sami Selçuk’un geçmişte yaptığı bir açıklamaya ait.

Maksadı kötü olanla olmayanı ayırt edebilme ferasetini ve zekasını defalarca kanıtlamış bir devlet adamını anlayamamış olması, elbette ki kendi yetersizliği ile alakalıdır.

Sürekli hukuk yıllarını, okuduğu kitaplarını görgüsüzce sunan, sözde bilgisini sürekli kibriyle ispata çalışan bu fani, bilgisiyle övünmenin dinimizde gizli şirk ve küfür olduğunu muhtemeldir ki bilip, buna rağmen kabullenmeyecek kadar da zavallı olduğunu göstermiştir.

Devlet Bahçeli ile görüşmezmiş... Sen kimsin ki görüşebilesin talihsiz.

Türk Vatanını ve Türk Milletini sevmenin ve sahip çıkmanın haysiyetini taşımaya ve yaşamaya ömrünü adamış bir liderin ismi ile, Sami Selçuk gibi bir hukuk gevezesinin isminin yan yana gelmesi ne acı."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.