MHP'li Feti Yıldız: CHP Engin Özkoç'un Gündüz Düşlerini Açıklasın

MHP'li Feti Yıldız: CHP Engin Özkoç'un Gündüz Düşlerini Açıklasın

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Feti Yıldız, Türkiye'deki muhaliflerin emperyalizme karşı söylemlerinin derin ve çarpık ilişkileri karartmaya yetmediğine dikkat çekti.

Emperyalist söylemlerle Türkiye'deki muhaliflerin söylemlerindeki konu ve mana bütünlüğüne dikkat çeken MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Feti Yıldız, başka bir egemen gücün müdahalesine gerek kalmadan Türkiye’deki sistemin değiştirilmesini isteyen muhaliflere, söz konusu egemen gücün kim olduğunu sordu.

SÖYLEMLER DERİN VE ÇARPIK İLİŞKİLERİ KARARTMAYA YETMİYOR

Türkiye'deki muhaliflerin emperyalizme karşı söylemlerinin derin ve çarpık ilişkileri karartmaya yetmediğine dikkat çeken MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: 'Anayasa meşru değil' CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç: 'Başka bir egemen gücün müdahalesine gerek kalmadan Türkiye’de sistem değişmelidir.' Rand Corporation Raporu: 'Türkiye’nin milletçi rotası kırılmalı' Joe Biden’ın: 'Türkiye’de muhalefetle iktidarı devireceğiz.' Sıklıkla, amacını aşan açıklama nitelemesiyle düzeltilmeye çalışılsa da, CHP sözcülerinin emperyalizme karşı retorik düzeyin ötesine geçmeyen söylemleri derin ve çarpık ilişkileri karartmaya yetmiyor.'' dedi.

TÜRKİYE'YE MÜDAHALE EDECEK EGEMEN GÜÇ KİMMİŞ?

Türkiye'ye müdahale edebileceği tehdidi yapılan egemen gücün kim olduğuna ilişkin açıklama yapılmasını isteyen MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, ''CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç : 'Başka bir egemen gücün müdahalesine gerek kalmadan Türkiye’de sistem değişmeli.' diyor. Kimmiş bu egemen güç? CHP açıklasın da bilelim Özkoç’un gündüz düşlerini!'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.