MHP'li Filiz Kılıç'tan Üniversite Öğrencilerini Sevindiren Açıklama

MHP'li Filiz Kılıç'tan Üniversite Öğrencilerini Sevindiren Açıklama

MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç, Üniversiteli öğrencilerin sınav sorununa bulduğu çözümü sosyal medyadan paylaştı.

Üniversitelerin bir kısmının online bir kısmının ise yüzyüze sınav yapmasının öğrenciler arasında eşitsizliğe yol açması konusunda kendisine iletilen sorunun giderilmesi için harekete geçen MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç, soruna ilişkin çözüm önerisini sosyal medyadan paylaşarak, öğrenciler ile istişarelerde bulundu.

MHP'Lİ FİLİZ KILIÇ'IN DİKKAT ÇEKEN ÖĞRENCİLERLE İSTİŞARE YÖNTEMİ

Üniversite öğrencilerinin kendisine ilettiği soruna yönelik çözüm önerisini sosyal medyadan paylaşarak gündeme getiren MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç, ''Gençler merhaba. Sınavların online yapılmasıyla ilgili pek çok öğrencimiz benimle iletişim halinde, isteklerini ve taleplerini iletiyor. Ben sizlerin vekiliyim, sizler için varım. Bazı üniversitelerimizin sınavları dönem boyunca online ya da hibrit eğitim görüldüğü için online gerçekleştirilecekken bazı üniversitelerimiz almış olduğu karar ile sınavları yüz yüze gerçekleştirecek. Bu kararlardan dolayı öğrencilerimiz; bazı okullarda yüz yüze bazı okullarda online sınav olacağı için öğrenciler arasında eşitsizlik olarak algılamaktadır. Peki, Üniversite Yönetimleri almış olduğu kararları yeniden gözden geçirerek 6 Şubat’ta yaşamış olduğumuz deprem felaketi ve öğrencilerimizin bir dönem boyunca aldıkları eğitim durumunu değerlendirerek yeniden öğrencilerimiz için olumlu bir karar alsa, YÖK ortak bir paydada buluşacak bir adım atsa nasıl olur?'' dedi.

ÜNİVERSİTELİ ÖĞRENCİLER MHP'Lİ KILIÇ'IN İSTİŞARE YÖNTEMİNDEN MEMNUN OLDU

MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç'ın kendisine iletilen soruna bulduğu çözümü sosyal medyadan paylaşarak, sorunu yaşayan öğrenciler ile istişarelerde bulunması; öğrenciler arasında sevinçle karşılandı. MHP'li Filiz Kılıç'ın önerisini sunduğu paylaşımın altına yorum yazan öğrenciler, sorunun çözümüne yönelik kendileriyle istişare edilmesinden memnuniyetlerini dile getirdiler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.