MHP'li İsmail Özdemir: 6'lı Masa Türklük Karşısında Birleşti

MHP'li İsmail Özdemir: 6'lı Masa Türklük Karşısında Birleşti

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Altılı Masada oturan siyasetçilerin saflarını açıkça belli ettiğini söyledi.

Söz konusu PKK olduğunda her şeyin teferruat olduğu anlayışıyla 6'lı masada buluşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'a tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, her durumda içlerindeki kini açığa çıkaran siyasetçilerin, kimden yana olduklarına yönelik saflarının belli olduğunu söyledi.

MHP'Lİ İSMAİL ÖZDEMİR'DEN KEMAL KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ

Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır sözünü söyleyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün koltuğunda oturduğu halde söz konusu terör örgütü PKK olunca Atatürk'ün Devlet düşmanlarına karşı gösterdiği tavrı gösteremeyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Mevzu bahis PKK olunca sempatisi artan, hatta sınır ötesi askeri harekata 'hayır' oyu verecek kadar gözü kararmışçasına hareket eden CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, her ne hikmetse Türk Silahlı Kuvvetleri’ne karşı ise her durumda kinini açığa vuruyor. Savunma sanayimizin en güzide ürünlerinden ve özellikle de terörle mücadelede büyük katkıları olan Fırtına obüslerinin teslim töreninde Türk Silahlı Kuvvetleri’nin şerefli subayları ve komuta kademesini hedef alarak CHP Genel Başkanı safının kimden yana olduğunu göstermiştir.'' dedi.

TÜRK KARŞITLARININ 6'LI MASADA BULUŞMASINA ŞAŞIRMADIK

Koltuğunda oturduğu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ''Ne Mutlu Türk'üm Diyene'' sözünü bile ısrarla demekten kaçınan Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Anayasa'dan Türklüğü çıkaracaklarını açıkça söyleyen Ali Babacan ile 6'lı Masada buluşmalarına şaşırmadıklarını ifade eden MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, ''İhanet masasındaki Deva’nın Türklüğü Anayasa'dan çıkaracaklarına dair söylemiyle, Kılıçdaroğlu’nun Türk Silahlı Kuvvetleri’ni hedef alan açıklamaları aynı anlayışın ürünüdür, hizmet ettiği yer ortaktır. CHP’nin 'dostlarımız' dedikleri kim varsa Türkiye hasımlarıdır. Türk Silahlı Kuvvetleri milletimizin ordusudur. Anayasamız gereğince Sayın Cumhurbaşkanımız da ordumuzun Başkomutanıdır. Milli gurura hizmet eden bir törende Başkomutanlarını alkışlayan subay ve komuta kademesine dil uzatmak eleştiri değil, düşmana hizmet etmektir.'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.