MHP'li İsmail Özdemir'den 15 Temmuz Darbe Seyrine Göre Tavır Alan İP'cilere Tepki..

MHP'li İsmail Özdemir'den 15 Temmuz Darbe Seyrine Göre Tavır Alan İP'cilere Tepki..

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Meral Akşener ve beraberindeki siyasetçilerin 15 Temmuz gecesindeki tutumlarını eleştirdi.

15 Temmuz FETÖ hain darbe girişimi gecesinde, Meral Akşener'in evinde yaşadıklarını ballandıra ballandıra anlatan İyi Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi'ye tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, darbenin başarılı olup olmayacağına göre tavır belirleyen Feridun Bahşi ve Meral Akşener'in durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

İYİ PARTİ'Lİ FERİDUN BAHŞİ'DEN 15 TEMMUZ GECESİ İTİRAFLARI

Partisinin Isparta İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada, 15 Temmuz FETÖ hain darbe girişimi gecesinde, Meral Akşener'in kalkışmanın başladığı Boğaz köprüsünü net gören evinde olduklarını anlatan İyi Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi, darbecilerin başarılı olması halinde kendilerine kötülük edeceğinden çekindiklerinden sosyal medyadan Meral Akşener adına paylaşılacak tweet'in daha yumuşatılarak yazıldığını itiraf etti. 

İP'li Bahşi, darbecilerden çekindiklerini ''Dedim ki 'Ablam şimdi bir gün önce ben zaten bu herife sövdüm, sen de bu tweeti atarsan, bu herifler de başarılı olursa, ikimizin de kolunu, bacağını keserler, bir tarafımızdan asarlar. Bunu biraz yumuşatalım.' Yumuşattık'' sözleriyle itiraf ederken, söz konusu mesajın darbenin başarılı olamayışının belli olduğu saat: 23.59'da atıldığı ortaya çıktı.

MHP'Lİ İSMAİL ÖZDEMİR'DEN AKŞENER VE MİLLETVEKİLİNE TEPKİ

15 Temmuz FETÖ hain darbe girişimi gecesinde, Meral Akşener'in evinde yaşadıklarını ballandıra ballandıra anlatan İyi Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi'ye tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''İhanet ve proje partisi olduğunu bildiklerimiz 15 Temmuz günü 'başarırlarsa' diyerek FETÖ’ye teslim olan halini şimdilerde gösterirken, 'Genel Merkezimizin bütün ışıklarını yakın, milli iradenin sonuna kadar yanındayız' diyen iradeyle Liderimiz Devlet Bahçeli ülkeye umut olmuştu. Bir başka zillet mensubu partinin genel başkanı havaalanından elini kolunu sallayarak çıkarken, milletin evlatları kendilerine ait olan tankların üzerinde hürriyet ve istiklal mücadelesi vermişti. Cumhur İttifakı işte o gece vücut buldu. Zilletin maskesi aynı gece düştü. Sayın Genel Başkanımızın ifadeleriyle 'su gibi yani renksiz ve kokusuz' bir ortamda Milliyetçi Hareket safını derhal milletinden ve seçilmiş hükümetten yana belirledi. Anlaşılan o ki İP ve avaneleri aynı gece FETÖ darbesinin başarılı olması neticesine hazırlanmış. Yazıklar olsun.'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.