MHP'li İsmet Büyükataman'dan MHP'yi Hedef Alan Sol Medyaya Tepki..

MHP'li İsmet Büyükataman'dan MHP'yi Hedef Alan Sol Medyaya Tepki..

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP Lideri Bahçeli'nin sözlerini çarpıtan solak medyanın bülbüllerine ve siyasetçilere ayar verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Elbistan'da kurulan konteynerkenti ziyaret eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ''Elbistan İl Olsun'' pankartı altında slogan atanlara yönelik söylediği sözleri çarpıtan solak medyanın bülbüllerine ve siyasetçilere tepki gösteren MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, MHP'nin duruşu karşısında oyunları bozulunca telaşa kapılan Zillet İttifakının Lider Bahçeli'yi hedef aldığını belirterek, Türk Milletinin algı operasyonlarından beslenen zillete gereken cevabı vereceğini söyledi.

BİR YANDAN YARALARI SARIYORUZ BİR YANDAN SİYASİ YAĞMACILARLA MÜCADELE EDİYORUZ

Asrın Felaketi’ni yaşadığımız 6 Şubat gününden itibaren Türkiye Cumhuriyeti bir yandan milletimizin yaralarını sarmak için olağanüstü bir gayretle çalışırken diğer taraftan yaşanan depremlerden siyasi rant elde etmeye çalışan siyasi yağmacılara karşı mücadele vermektedir. İlk günden itibaren kirli bir oyun tezgâhlayan Zillet İttifakı’nın taşeronluğuna soyunan tribün simsarları da futbol sahalarını siyaset arenasına çevirmeye çalışarak adeta milli iradeye saldırmışlardır.

OYUNLARI BOZULUNCA TELAŞA KAPILAN MUHALİFLER MHP'Yİ HEDEF ALDI

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, deprem şehitlerimize saygısızlık yaparak futbol sahalarına siyaset bulaştıran ve statlardan kaos doğurmaya heveslenen milli irade karşıtlarına geçit vermeyen örnek bir duruş sergilemiştir. MHP'nin duruşu karşısında oyunları bozulunca telaşa kapılan Zillet İttifakı aziz milletimizin acılarını siyasete malzeme yapmaya ve millet iradesine ipotek koymaya çalışarak partimizi hedef almışlardır.

ELBİSTAN'I İL YAPMA PANKARTININ YERİ VE ZAMANI DEĞİLDİR

Zillet İttifakı vekilleri ve medyası, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin Elbistan ziyareti sırasında “Elbistan İl Olsun” pankartı altında slogan atmanın yeri ve zamanı olmadığını dile getirdiği sözlerini çarpıtarak depremzedelere hakaret ettiği iftirasını atmışlardır. Felaketin ilk gününden itibaren milletimizin acılarını istismar ederek siyasi rant peşinde koşan Zillet İttifakı partileri ve zillete payandalık yapan ufak tefek tek kişilik particikler de bu karalama kampanyasına dahil olmuş ve acılarımızı oya çevirme yarışına girmişlerdir.

BİRBİRLERİNİ GERİ ZEKALI OLARAK TANIMLAYANLARIN İKTİDAR HEVESLERİ

Henüz bir aday belirlemeyi dahi beceremeyen Zillet İttifakı, kendi içerisindeki kavgayı, tutarsızlığı ve teslimiyetçi anlayışı gizleme telaşıyla milletimizin karşısına her gün yeni bir algı operasyonu ile çıkmaya devam etmektedir. Deprem bölgelerinde gezerken bile adaylık kavgası yapmaktan vazgeçmeyen, birbirlerini gerizekalı olmakla tanımlayan, yaşanan felaketten kaos doğurup iktidar devşirmeye heveslenen Zillet İttifakı’nın içine düştüğü çukur siyaseti açıkça ortadadır.

TÜRK MİLLETİ ALGI OPERASYONLARINDAN BESLENEN ZİLLETE GEREKEN CEVABI VERECEK

Türk milleti bu çukur siyasetine, zilletten iktidar devşirmeye çalışan 6+1 masası ve yancılarına, Türk futbolunu zillete kurban etmek isteyen siyaset holiganlarına ve Sayın Genel Başkanımızın sözlerini çarpıtarak algı operasyonlarından beslenen zillete gereken cevabı verecektir. MHP Büyük Türk milletinin iradesini ipotek altına almaya çalışanların, acılarını istismar edenlerin, istikbalini kargaşaya mahkûm etmek isteyenlerin dün olduğu gibi bugün de karşısında, aziz milletimizin ise daima yanında olmaya devam edecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.