MHP'li İsmet Büyükataman'dan Solak Medyaya Sert Tepki

MHP'li İsmet Büyükataman'dan Solak Medyaya Sert Tepki

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, depremzede çocuklara terör propagandası yapan solak medyanın bülbüllerine tepki gösterdi.

Altılı Masanın borazanlığını yapan Halk TV terör propagandası yapmaya devam ederken, Adıyaman’daki depremzede çocuklara HDP'nin tutuklu Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın kitabını dağıtan sunucusunun teröristleri özgürlük savaşçısı gibi anlatmasına tepki gösteren MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, depremi fırsat bilip çocuklara terör propagandası yapan zihniyetin deprem bölgesinden uzak tutulması gerektiğini söyledi.

MHP'Lİ İSMET BÜYÜKATAMAN'DAN SOLAK MEDYANIN BÜLBÜLLERİNE TEPKİ

Solak medya bülbüllerinin deprem bölgesindeki çocuklara terör propagandası yapmasına tepki gösteren MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Halk TV sunucusunun Adıyaman’da depremzede çocuklarımıza terörist Selahattin Demirtaş’ın kitabını tanıtması ve tutuklu bir teröristi 'özgürlük savaşçısı' gibi anlatması tam bir kepazeliktir. Devletimiz ve milletimiz omuz omuza depremin yaralarını sarmaya çalışırken CHP’nin yandaş kanalı Halk TV’nin fırsatçılık yaparak depremzede çocuklara bir teröristin propagandasını yapması düpedüz yağmacılıktır. Depremi fırsata çevirip terör propagandası yapan, çocuklarımızın istismar etmeye, tertemiz zihinlerini kirletmeye yeltenen bu kepaze anlayış kesinlikle bölgeden ve çocuklarımızdan uzak tutulmalı, çocuklarımızı istismar etmelerine izin verilmemelidir.'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.