MHP'li Kılavuz'dan Ülkü Ocaklarına İftira PKK Destekcisi Barış Atay'a Sert Tepki

MHP'li Kılavuz'dan Ülkü Ocaklarına İftira PKK Destekcisi Barış Atay'a Sert Tepki

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz'dan PKK-YPG destekcisi TİP'li Barış Atay'ya çok sert tepki.

MHP’li Olcay Kılavuz, Ülkü Ocakları ile orman yangınlarını ilişkilendiren TİP Milletvekili Barış Atay’a sert cevap verdi: “ İftiralarını ispatlamazsan da namussuzsun, alçaksın !.. Sen küstahın, ahlaksızın ve pisliğin önde gidenisin.”, dedi.

  Ulan şerefsiz ! Kravatlı Terörist!!! Uyuşturucuyu sen mi çektin? Parayı sen mi verdin? Ülkü Ocaklarını ağzına alacak en son kişi bile değilsin. İftiralarını ispatlamazsan da namussuzsun, alçaksın !.. Sen küstahın, ahlaksızın ve pisliğin önde gidenisin. Yüce Türk devleti bütün kudretiyle Pkklıları yok ettikçe ses bu hayasızdan ve Pkknın siyasi temsilcisi olan milletvekili bozuntularından çıkıyor. Devletimiz Ypglilere, Pydlilere vurdukça bu sözde milletvekili ve özde terörist olan yandaşları can acısıyla ortaya zıplıyor.

 MHP’li Olcay Kılavuz: Serap kızımızı molotof atarak yakanlar işte bunlardır.

MHP’li Olcay Kılavuz Sosyal Medya hesabı üzerinden TİP Milletvekili Barış Atay’a  ”Serap kızımızı molotof atarak yakanlar işte bunlardır. Hendek kazıp şehirlerimizi yangın yerine çevirenler bunların ortaklarıdır”, dedi.

 Ateşin çocukları olarak ortaya çıkan ne idüğü belirsizlerin çocukları bütün orman yangınlarını üstlendikçe bu tatlı su kurnazları teröristlere bir türlü toz konduramayıp sağa sola iftira atıp Ülkü Ocaklarımızı şerefsizce diline dolama gafletinde bulunuyor. Serap kızımızı molotof atarak yakanlar işte bunlardır. Hendek kazıp şehirlerimizi yangın yerine çevirenler bunların ortaklarıdır. Nice insanımızı şehit edip evlere ateş düşürenler bunların yaltaklandıkları teröristlerdir. Ormanlarımızı yakanlar da bunların yol arkadaşlarıdır.

 MHP’li Olcay Kılavuz: Ülkü Ocaklılara iftira atanlar asıl suçlulardır, alçaklardır

MHP’li Olcay Kılavuz Sosyal Medya hesabı üzerinden TİP Milletvekili Barış Atay’a ” vatanın ırmağının akışına ölebilmeyi göze alan Ülkü Ocaklılara iftira atanlar asıl suçlulardır, alçaklardır”, dedi.

 Kıyamet kopsa bile, o zaman elinizde bir fidan bulunuyorsa ve onu dikmek için de bir engel yoksa derhal o fidanı dikin.” buyuran Hz.Peygamberimizin hadisini şiar edinen, vatanın ırmağının akışına ölebilmeyi göze alan Ülkü Ocaklılara iftira atanlar asıl suçlulardır, alçaklardır Terörist Barış Atay!!! Ülkü Ocakları orman yangınlarının başladığı günden

bu yana söndürme çalışmalarına katılmıştır. Fedakarca çabaları milletimizin takdirini kazanmıştır. Vatanın ağacına, suyuna, havasına sevdalıları diline dolama altında kalırsın. Ağzına alma ziyan olursun.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.