MHP'li Ruhi Ersoy'dan Birlik Çağrısı

MHP'li Ruhi Ersoy'dan Birlik Çağrısı

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Prof. Dr. Ruhi Ersoy, "Milli birlik ve dayanışmayla felaketlerin üzerinden geleceğimize yürekten inanıyoruz" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Başdanışmanı, 25. ve 26. Dönem MHP Osmaniye Milletvekili Prof. Dr. Ruhi Ersoy, haftayı İstanbul ziyaretinde geçirdi. Prof. Dr. Ruhi Ersoy, bugün MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür'ü ziyaretinde yaptığı konuşmada, "Milli birlik ve dayanışmayla felaketlerin üzerinden geleceğimize yürekten inanıyoruz" dedi.
MHP Genel Başkan Başdanışmanı, 25. ve 26. Dönem MHP Osmaniye Milletvekili Prof. Dr. Ruhi Ersoy'un İstanbul ziyaretiyle ilgili yaptığı paylaşımlar şöyle: 

İL BAŞKANI GÜR'E ZİYARET

"İstanbul İl Başkanımız Sn. Birol Gür Bey’i ziyaret ettik, nazik ev sahipliğine teşekkür ediyorum. Yangın ve sel felaketleri sonrası Liderimizin yardım kampanyası ve  bölgelere yaptığı görevlendirmeler üzerine değerlendirmelerde bulunduk. Milli birlik ve dayanışmayla felaketlerin üzerinden geleceğimize yürekten inanıyoruz."

TARİHE YOLCULUK

Prof. Dr. Ersoy, İstanbul Erkek Lisesi'ni ziyaretiyle ilgili duygularını da şöyle aktardı:
"İstanbul Erkek Lisesi, idarecilerinden, öğretmenlerine, müstahdemine çok kıymetli hatıralarımızın mekanıdır. Bulduğumuz her fırsatta mutlaka bahçesinde tarihe yolculuk yapmayı, çınarlarının altındaki banklarda oturmayı ailece çok seviyoruz. Tarih, mekan, insan; milli şuur ve milli gelecek için çok önemlidir."

GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Prof. Dr. Ruhi Ersoy, İstanbul ziyaretinde ilk durağı ise rahatsızlığı nedeniyle hastanede tedavi gören Ülkücü Hareketin önemli isimlerinden MHP MYK Üyesi Erdem Karakoç'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Ersoy, "Bakırköy Araştırma Uygulama Hastanesinde tedavi süreci devam eden Erdem Karakoç Başkanımızı ziyaret edip klinik şefi hocamızdan bilgiler aldık. Başkanımıza  Ankara’daki gönüldaşlarından selamlar getirdik" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.