MHP'li Ruhi Ersoy'dan İP'li Koray Aydın'a 4 Maddelik Sorusu! Bunlara Cevap Ver..

MHP'li Ruhi Ersoy'dan İP'li Koray Aydın'a 4 Maddelik Sorusu! Bunlara Cevap Ver..

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Ruhi Ersoy, Koray Aydın ve türevlerinin esas hedefinin ne olduğunu deşifre eden açıklamalarda bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 7 Haziran 2015 seçimleri sonrası sergilediği duruştan hiç ders almayan Koray Aydın ve türevlerine manidar sorular sorarak köşeye sıkıştıran MHP Genel Başkan Başdanışmanı Prof. Dr. Ruhi Ersoy, MHP'ye ihanet ederek İyi Parti'yi kuranların esas hedefinin; senaryosunu HDP’nin yazdığı, Kılıçdaroğlu’nun yönettiği filmde figüranlık yapmak olduğunun ortaya çıktığını söyledi.

HER ŞEYİN BAŞLADIĞI 7 HAZİRAN 2015 SEÇİMLERİ

Ak Parti'nin yüzde 60 blok karşısında ilk defa hükümet kuracak çoğunluğu elde edemediği 7 Haziran 2015 seçimleri gecesinde, HDP ile birlikte Hükümet kurmak istemeyen MHP Lideri Devlet Bahçeli, seçimlerin yenilenmesini istemişti. Yapılan ikinci seçimde Ak Parti tekrar hükümet kuracak çoğunluğa ulaşmıştı. Ak Parti'yi iktidardan indirme hesapları yapan küresel güçler, MHP'yi bölmek için harekete geçmişti. Milliyetçi oyları sol cenahın başını çektiği yüzde 60 bloğa aktarmak için harekete geçen Meral Akşener, Koray Aydın'ın da içinde yer aldığı bir grupla MHP'ye ihanet ederek İyi Parti'yi kurmuştu. Her şeyin başladığı o tarihten bu yana İyi Parti, HDP ile birlikte yol yürümekten çekinmeyen bir duruş sergilemişti. 

2015 ve sonrasında yaşanan siyasi gelişmeleri hatırlatan MHP Genel Başkan Başdanışmanı Ruhi Ersoy, Meral Akşener ile birlikte MHP'ye ihanet ederek İyi Parti'yi kuran Koray Aydın'a manidar sorular sordu.

MHP'Lİ RUHİ ERSOY'DAN KORAY AYDIN'I KÖŞE SIKIŞTIRAN SOR

Sözcü Gazetesi'ne verdiği beyanatta içinde yer aldıkları ittifakta Kemal Kılıçdaroğlu'nu Teknik Direktör olarak tanımlayan İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'a kapak olacak nitelikte bir soru soran MHP Genel Başkan Başdanışmanı Ruhi Ersoy, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Bu takımın teknik direktörü Kılıçdaroğlu ise yeni transfer HDP’nin mevkisi neresidir? Kaleci midir, orta sahada oyun kurucu mudur? Yoksa takımın kanlı, kirli sponsoru mudur? Mâzisi yenilgilerle dolu teknik direktörünün yönetiminde bu takımın da sonu hüsrandır, küme düşmektir.'' dedi.

MHP'Lİ RUHİ ERSOY: LİDER BAHÇELİ'DEN HİÇ Mİ DERS ALMADINIZ?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 7 Haziran 2015 seçimleri sonrası sergilediği duruştan hiç ders almayan Koray Aydın ve türevlerine manidar bir soru sorarak köşeye sıkıştıran MHP Genel Başkan Başdanışmanı Ruhi Ersoy, ''Bugün siyasi ikbal uğruna terörün gölgesine masa kuranların, Milliyetçi Hareketin liderinin 7 Haziran 2015 seçimleri sonrasındaki HDP dış destekli Kılıçdaroğlu'un Başbakanlık teklifini elinin tersiyle iten Ülkücü duruşundan ve millî şuurundan ders almadıkları da ortadadır. Sahi siz gerçekten yuvanızı, mazinizi, anılarınızı, ülkülerinizi Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı yapmak için mi terk ettiniz? Senaryosunu HDP’nin yazdığı, Kılıçdaroğlu’nun yönettiği filmde figüran olmak için miydi bütün mücadeleniz? Yazık hem de çok yazık!'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.