MHP'li Sadir Durmaz'dan Alaattin Aldemir'e Sert Tepki! CHP'li Kimliğini Kullan Artık..

MHP'li Sadir Durmaz'dan Alaattin Aldemir'e Sert Tepki! CHP'li Kimliğini Kullan Artık..

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP Lideri Bahçeli'yi hedef alan Alaattin Aldemir'e tepki gösterdi.

Ankara'da yaşanan olay üzerinden katıldığı solak bir medya programında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan Alaattin Aldemir'e tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sadir Durmaz, desteklediği zillet ittifakındaki Türk düşmanlıklarına ses çıkarmayıp MHP'yi hedef alan Alaattin Aldemir'e manidar cevaplar verdi.

GİTTİĞİ YERİN BİR TÜRLÜ YENİSİ OLAMAYAN ALAATTİN ALDEMİR MHP'Yİ HEDEF ALDI

MHP'den bir şekilde ayrılıp başka siyasi kulvarlara yelken açtıktan sonra bir türlü gittikleri yerin yenisi olmayı beceremeyip hala kendilerine Ülkücü ya da Eski Ülkücü demeyi marifet sayanlardan birisi olan Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Alaattin Aldemir, Ankara'da yaşanan olay üzerinden katıldığı solak bir medya programında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef aldı. Desteklediği ittifakın dümen suyuna girdiğinden o cenahta açıkça yapılan Türk düşmanlıklarına ses çıkaramadığı halde Türk Milleti ve Devletinden yana olan MHP'yi hedef alan Alaattin Aldemir'e, gereken cevabı MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz verdi.

MHP'Lİ SADİR DURMAZ'DAN ALAATTİN ALDEMİR'E SERT TEPKİ

Ankara'da yaşanan olay üzerinden katıldığı solak bir medya programında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan Alaattin Aldemir'e tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''CHP Genel Başkan danışmanı Alaattin Aldemir, başına bir iş gelirse yayınlansın diye kasetler çekmiş! 'Kişilik bozukluğu' yaşayan bu zatın başına gelebilecek en kötü şey zaten gelmiş, adı 'CHP’li Ülkücü’ye' çıkmış! Başına bundan daha haysiyetsiz bir şey zaten gelemez! CHP’li Aldemir, danışmanlığını yaptığı zatın ve partililerin HDP ile aynı çizgide siyaset yapmasından, Hemen her gün Terörist Demirtaş’ın ve Sorosçu Kavala’nın serbest bırakılmasını istemelerinden, Türk Ordusu’na, Türkiye’ye düşman sözde STK’lara sahip çıkılmasından, HDP kongrelerinde sözde PKK marşında esas duruşta durulmasından, Türk Bayraklarının saklandığı genel merkezlerinde, PKK propagandası yapılmasından rahatsız olmayan Aldemir, biraz şerefin varsa hasbelkader bulunduğun eski sıfatları değil, 'CHP danışmanı' sıfatını kullan!'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.