MHP'li Saffet Sancaklı: “Ters Kelepçe Hainlere Takılır, Bu Çocuklar Kahramandır”

MHP'li Saffet Sancaklı: “Ters Kelepçe Hainlere Takılır, Bu Çocuklar Kahramandır”

Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Konsey seçimleriyle ilgili MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, sadece haberhodrimeydan.com’a özel açıklamalarda bulundu. Sancaklı, “Ters kelepçe hainlere takılır, bu çocuklar kahramandır.

Nasıl hassasiyet ile takip ettiğimizi tüm Kocaeli yakın zamanda görecektir” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Konsey seçimleriyle ilgili değerlendirmede bulundu. 38 kişinin gözaltına alındığında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yle beraber olduğunu ve kendisine gerekli bilgilendirmeyi yaptığını belirten Sancaklı, “MHP dün olduğu gibi bugün de devletin yanında olacaktır. Fakat Ülkü Ocakları Başkanı ve MHP İl Başkan Yardımcımıza ters kelepçe takanlar, yakın zamanda hassasiyetimizi görecektir” ifadelerini kullandı.

TERS KELEPÇE HAİNLERE TAKILIR

Ülkü Ocak Başkanını yatırın kaldırın gibi hamleleri kim yaptıysa takipçisi olacaklarını belirten MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, “Ters kelepçe hainlere takılır, bu çocuklar kahramandır. Nasıl hassasiyet ile takip ettiğimizi tüm Kocaeli yakın zamanda görecektir” dedi.

VALİ BEY VE REKTÖR İLE ÖZELLİKLE GÖRÜŞTÜM

Seçim günü Kocaeli’nde olmaması yönündeki eleştirilere Sancaklı, “Ben Üniversiteye seçim günü zaten gelecektim. Anayasa oylaması var. Genel Başkanımızın talimatı var nasıl gelebilirim. Tarihi bir süreç yaşanıyor. Vali Bey ile Rektör ile daha önce de konuştum. Ülkü Ocakları ve MHP İl Başkanlığı semboldür. Biz bunu asla unutmayız” şeklinde konuştu.

İÇİŞLERİ BAKANINA GEREKLİ BİLGİYİ VERDİM

Sancaklı, “Seçim anında dışarıda kavga çıktı. Olmaması gereken bir olay ama oldu. 38 kişi bizden alınıyor ama bir kişi karşı taraftan alınmıyor. Gözaltı anında benim bilgim oldu. İçişleri Bakanını aradım kendisine bilgi verdim durumu anlattım. Sayın Bakan, bize gerekli dönüşü yaptı”  cümleleri ile Saffet Sancaklı, başından itibaren sürecin içerisinde olduğunu vurguladı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum