MHP'li Şehmus Uçar'a destek çığ gibi büyüyor..

MHP'li Şehmus Uçar'a destek çığ gibi büyüyor..

MHP Seyhan Belediyesi Başkan A. Adayı Şehmus Uçar'a destekler giderek büyüyor.

 

UÇAR ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR

2019'da yapılacak olan yerel seçimlere bir sene öncesinden yola çıkarak çalışmalarını başlatan Uçar ve ekibi herkesten, her kesimden ciddi destek almaya devam ediyor. Gittiği her mahallede partili partisiz herkesin teveccühünü alan Şehmus Uçar, her kesimden de destek alıyor.

BAĞDAĞI'DAN UÇAR'A TAM DESTEK

 Mütevazi yapısı ile samimiyetinden ödün vermeyen Uçar'a bir destekte Turgut Bağdağı'ndan geldi. 2014 Mhp Seyhan Belediye Başkan A. Adayı olan Bağdağı bu dönem Şehmus Uçar'ı destekleme kararı aldı. Bağdağı yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Yerel seçimlere uzun bir süre olmasına rağmen Şehmus Uçar'ın göstermiş olduğu bu çaba takdire şayandır. Gece gündüz demeden herkesin yanında olan, ülkemizin en  sıkıntılı döneminde dahi durmadan çalışmalarına devam eden Şehmus Uçar'ı tebrik ederim. Seyhan'ın Şehmus Uçar'la gerçek hizmeti göreceğini bildiğim için, insanları birleştirici yapısıyla kimseyi Birbirinden ayırt etmeden hizmet götüreceğine inandığım İçin ve Seyhan'ı hakettiği yere getirecek isimin Şehmus Uçar olacağını bildiğim için destekleme kararı aldım. Partili partisiz herkesin Şehmus Uçar'ın etrafında kenetlemeleri gerekiyor inancındayım" dedi.

 Şehmus Uçar'da kendisine inananları asla mahcup etmeyeceğini, herkese hizmeti götüreceğini beyan ederek "Seyhan bizim zamanımızda modern kentler seviyesine çıkacağına kimsenin şüphesi olmasın" dedi. Kendisini destekleme kararı alan Sn. Turgut Bağdağı'ya teşekkür eden Şehmus Uçar,"Biz birlikte güçlüyüz ve Allah'ın izniyle önümüzde hiç bir engel kalmadan yolumuza devam edeceğiz" dedi

Kaynak:ÜlkücüMedya

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.