MHP'li Semih Yalçın: 6'lı Masadakiler Yedi Kocalı Hürmüz Gibiler

MHP'li Semih Yalçın: 6'lı Masadakiler Yedi Kocalı Hürmüz Gibiler

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP'ye ayar vermeye kalkışan Altılı Masanın siyasetçilerine Yedi Kocalı Hürmüz benzetmesi yaptı.

Her sıkıştıklarında olduğu gibi Cumhurbaşkanı adaylarını belirleyememenin sıkıntısıyla MHP ve Lider Devlet Bahçeli'yi hedef alan 6'lı Masada yer alan siyasetçilere tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, yedi kocalı Hürmüz gibi herkese kırıtan siyasetçilerin MHP'ye ayar vermeye cüret etmeden önce açıklamaları gereken konular olduğunu söyledi.

NE ZAMAN BAŞLARI SIKIŞSA MHP VE LİDERİNE SALDIRIYORLAR

Kılıçdaroğlu ve yancıları aday belirleme sürecinde çuvalladığından, dikkatleri üzerlerinden uzaklaştırıp başka noktalara sevk etmeye çalışıyor. MHP'ye sardırma çabaları bu yüzden. CHP'nin başındaki çelimsiz ve çaresiz zat, ne zaman başı sıkışsa MHP'ye ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'ye en adi iftiralarla saldırıyor. Kemal Kılıçdaroğlu önce kendi söküğünü diksin, kendi ayıplarını örtsün, sonra başkalarında kusur ve eksik aramaya kalksın.

HERKESE KIRITAN YEDİ KOCALI HÜRMÜZ GİBİLER

CHP'nin başı şunu bilsin: MHP'nin mafyayla, torbacılarla işi olmaz. Eğer bu ülkede siyasi mafya varsa, ki var; başını CHP çekiyor. Öyle bir mafya ki yedi kocalı Hürmüz gibi. Herkese kırıtıp her kesime ilişiyor. Kemal Kılıçdaroğlu'nun zerre kadar şerefi, haysiyeti ve namusu varsa; önce PKK'ya hangi sözleri verdiğini, Deva Partisi'nin başındaki çapsız âdemle birlikte ayrılıkçı Kürtlerin acentesi HDP'ye hangi bölücü taahhütlerde bulunduğunu açıklar.

TÜRK MİLLETİNİN EGEMENLİK HAKLARINI TAKSİME CÜRET ETTİLER

Ali Babacan isimli ne idüğü belirsiz zat, günlerdir Anayasa'da değiştirilmesi mümkün olmayan ilk 4 maddenin değiştirileceğini konuşuyor. Türkçe ile birlikte Kürtçe'nin eşit statüde yer alacağı iddiasını dile getiriyor. Babacan, bin yıldır Türk'e ait olan egemenliği başka unsurlarla paylaşmaya cüret ediyor. Aynen Kılıçdaroğlu gibi, demokratik özerklikten söz ediyor. Bu iki kendini bilmez, milletimizin asla kimseyle paylaşmayacağı egemenlik haklarını hangi yetki, hak ve cüretle taksime kalkışıyor?

İLK OSMANLI ANAYASASI'NDA BİLE TÜRKÇE TEK RESMİ DİLDİR

Başkan Ahmet Vefik Paşa, birliğe mani olacağı gerekçesiyle azınlıklara ve Müslüman milletvekilleri dâhil, bütün üyelere "Bir an evvel Türkçe öğrenin." diyerek ayar verirken, Cumhuriyet Türkiye'sinde Türkçeyle eşit statüde mahallî dil, hangi cesaretle gündeme getiriliyor? İlk Osmanlı Anayasası'nda bile Türkçe yegâne resmî dil iken; ayrılıkçıların, etnik toplulukların dillerini aynı statüye getirme gayreti neyin nesidir?

HÜRMÜZ'ÜN NİKAHSIZ KOCALARI ÖNCE BUNU AÇIKLASIN

Kılıçdaroğlu ve Babacan'ın dili; ihanetin, bölücülüğün dilidir. CIA'in planlarının ifşası, Pensilvanya'nın, FETÖ hesaplarının itirafıdır. Hürmüz Hanım'ın nikâhsız kocaları, bize önce bunları açıklayın; sonra MHP'ye ayar vermeye cüret edin!

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.