MHP'li Yaşar Yıldırım: MHP Gümbür Gümbür Geliyor..

MHP'li Yaşar Yıldırım: MHP Gümbür Gümbür Geliyor..

14 Mayıs seçimleri kapsamında Teşkilatlar ve Milletvekili Adayları ile birlikte Ankara'nın ilçelerinde yaptığı seçim çalışmalarına yönelik değerlendirmelerde bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili ve Adayı Yaşar Yıldırım, 14 Mayıs seçimlerinin bundan önceki seçimlerden çok farklı olduğunu vatandaşların çok iyi anladığına dikkat çekerek, meydanları ve salonları dolduran vatandaşla

14 Mayıs seçimleri kapsamında Ankara'nın ilçelerinde yaptığı seçim çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, sosyal medyadan yaptığı açıklamalarda, ''Türk’ün son müstakil devletinin başkenti Ankara’da, Teşkilatlarımız ve Milletvekili adaylarımız ile birlikte; sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmadan yaptığımız seçim çalışmalarına devam ediyoruz. Esnaflarımızı, Mahalle Muhtarlarımızı Sivil Toplum Kuruluşlarımızı, Meslek Odalarımızı, pazar yerlerini ziyaret edip vatandaşlarımızla kucaklaşıyoruz. Vatandaşlarımıza, 14 Mayıs seçimlerine ilişkin görüşlerimizi anlattık, vatanımız için hazırladığımız programlarımızdan, politikalarımızdan bahsettik. Türk Asrı’nın inkişafı için ürettiğimiz politikaları dilimiz döndüğünce anlattık. Halkımızın huzurunda olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Tebessümünü, içten selamını bizden esirgemeyen kıymetli hemşehrilerimize çok teşekkür ederim. Rabbim bizi mahçup etmesin, onlara layıkıyla hizmet etmeyi nasip eylesin.'' dedi.

TEŞKİLATLARIMIZ VE HALKIMIZ SEÇİMLERİN ÖNEMİNİ KAVRAMIŞ

14 Mayıs seçimlerinin bundan önceki seçimlerden çok farklı olduğunu vatandaşların çok iyi anladığına dikkat çeken MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, ''Onca seçim gördüm, ancak bu seçimdeki kadar salonlardan taşan sandık gönüllülerine ancak bu zamanda rastladım. İlçe Teşkilatlarımızın düzenlediği sandık görevlileri toplantılarına gelen partililerimiz salonlara sığmıyor. Teşkilatlarımız 14 Mayıs seçimlerine her zamankinden daha heyecanlı hazırlanırken, vatandaşlarımızın MHP'ye olan ilgisi ve samimiyeti bu seçimlerde daha fazla. Halkımız, muhalefetin dağınıklığından terör örgütünün uzantılarına mesafe koyamamasından oldukça rahatsız. Halkımız, her şeyden önce Türkiye duruşundan zerre taviz vermiyor. Ziyaretlerimizde, dertleşip sohbet ettiğimiz vatandaşlarımızla, Cumhur İttifakı’nın kesin zaferi için sözleşiyoruz.'' dedi.

ANKETÇİLERİN AKSİNE MEYDANLARI DOLDURAN VATANDAŞLAR MHP DİYOR

14 Mayıs seçimleri öncesinde miting meydanlarını dolduran vatandaşların vermeye çalıştığı mesajı anlamamakta ısrar eden anketçiler hakkında değerlendirmelerde bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, ''Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin ülke genelinde yaptığı mitinglerde, vatandaşlarımız artık meydanlara sığmıyor. Meydanlar, caddeler, pazarlar MHP ile inliyor, Cumhur İttifakı diyor, Büyük ve Müreffeh Türkiye’yi destekliyor.  Meydanlar, çarşı, pazar Türk Asrı’nı müjdeliyor. Meydanların, salonların dili belli; Milliyetçi Ülkücü Hareket’in yürüyüşünü hiçbir güç durduramaz! Devleti ve Milletiyle, Her şeyden önce Türkiye! Ötesi yok! Alandan görünen, okunan çok net; Cumhur İttifakı ilk turda ezici çoğunluk sağlayarak Cumhurbaşkanı adayını seçtirecek MHP mecliste daha güçlü temsil edilecek! Çarşı pazarda gördüğümüz de o ki; Milletimiz ne sosyal medya şaklabanlarına, ne de ilüzyonu kamuoyu anketi diye yutturmaya çalışan sihirbazlara kulak asmıyor, itimat etmiyor. Zilletin kumanda ettiği eyyamcı anketörler, kirli köşelerinden MHP muhalifi görünüp Türklüğe muarız olanlar, bu meydanları, salonları iyi görün, iyi tartın! Mesaj açık ve net; Geliyoruz, salonları aşa aşa, meydanlardan taşa taşa, gümbür gümbür geliyoruz!'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.