Mustafa Destici: "Vakit kaybetmeden kurultay sürecimizi başlatacağız"

Mustafa Destici: "Vakit kaybetmeden kurultay sürecimizi başlatacağız"

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, parti içi istişare toplantısında yaptığı konuşmada, Kastamonu'daki patlamada hayatını kaybeden işçilere başsağlığı dileyerek sözlerine başladı. Son seçim sonuçlarının hayırlı olmasını temenni eden Destici, Türkiye'nin Cumhur İttifakı çerçevesinde yeni bir döneme girdiğini belirtti.

Son seçim sonuçlarının hayırlı olmasını temenni eden Destici, Türkiye'nin Cumhur İttifakı çerçevesinde yeni bir döneme girdiğini belirtti. Kendi noksanlıklarını sorgulayacaklarını ve milletin tercihlerine odaklanacaklarını ifade eden Destici, "Vakit kaybetmeden olağan büyük kurultay sürecimizi başlatacağız" dedi.

Destici, son seçimde oy oranlarını artırmalarına rağmen hedefledikleri sonucu elde edemediklerini söyledi. Kararlılıkla ilerleyeceklerini ve en iyi sonuca ulaşmak için kurultay sürecini başlatacaklarını vurgulayan Destici, önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimlerin hazırlıklarına da şimdiden başlayacaklarını belirtti. Destici, yerel seçimlerde kendi adaylarıyla ve amblemleriyle katılacaklarını ifade etti.

Cumhur İttifakı'nın bir parçası olduklarını ancak her şeye evet demediklerini ve doğruların yanında duracaklarını söyleyen Destici, ehliyetsiz atamalara, savurganlığa, yolsuzluklara ve adaletsizliklere karşı olduklarını vurguladı. Doğruları göstermeye devam edeceklerini ve milletin refahı, güvenliği ve huzuru için atılan adımları desteklemeye devam edeceklerini dile getirdi.

Mustafa Destici'nin bu açıklamaları, BBP'nin geleceğe yönelik stratejilerini ve parti içi istişarelerin önemini gösterirken, önümüzdeki dönemde yapılacak seçimlerde BBP'nin hedeflerinin ne yönde olduğunu da ortaya koymaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.