Olcay Kılavuz'dan Eski Başkana Sert Tepki! "İhanetin bedelini er geç ödeyeceksin!"

Olcay Kılavuz'dan Eski Başkana Sert Tepki! "İhanetin bedelini er geç ödeyeceksin!"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, kendisini mahkemeye vereceğini açıklayan İP Genel İdare Kurulu Üyesi, Mersin eski BB Başkanı Burhanettin Kocamaz'a, "Ben de ülkücüler ve Türk milliyetçileri adına senden davacıyım. İki elim iki cihanda da yakanda olacaktır!" dedi.

Kocamaz'ın hakkında dava açmasının kendisi için şeref nişanesi olduğunu bildiren MHP Mersin Milletvekili Kılavuz, "Bak Burhanettin Kocamaz! Ülkücü Hareket hiçbir zaman alacaklı kalmamıştır. Sen bu yaptığın ihanetin bedelini de er ya da geç ödeyeceksin. Halep oradaysa arşın burada!.." diye konuştu.

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

SORUMLUSU SENSİN

"Burhanettin Kocamaz!!! Bugün Mersin’i Chpli "bir belediye yönetiyorsa ve Güzel Mersinimiz Chp-Hdp ittifakına mahkum olmuşsa bunun en büyük sorumlusu sensin. Şimdi hangi yüzle benimle mahkemede karşılaşmayı düşünüyorsun?

Bugün Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Ülkü Ocaklarını diline dolayabiliyorsa 'Ülkü Ocakları, Türkü Ocakları' gibi hadsiz ve hayasız açıklamalarda bulunabiliyorsa bunun da yegane sorumlusu sensin? Şimdi hangi anlayışla benimle karşı karşıya gelmekten bahsedebiliyorsun?

ÜLKÜCÜ, MHP'Lİ OLMAK SUÇ OLARAK TELAKKİ EDİLİYORSA EN BÜYÜK SUÇLULARDAN BİRİ SENSİN

Mersin’de belediye çalışanları işinden oluyorsa, insanlar vatanını ve milletini sevdiği için ekmeğinden mahrum bırakılıyorsa; Ülkücü olmak, MHP’li olmak suç olarak telakki ediliyorsa bunun en büyük suçlularında biri de sensin. Şimdi nasıl bu denli izansızca konuşabiliyorsun?

Sen ebediyen Başbuğumuza, Liderimize, davamıza ve şehitlerimize ihanet eden kara bir leke olarak anılacak; şahsi hırsları uğruna davasını satan bir menfaatperest olarak hatırlanacaksın. Ve en sonunda da adı anılmayan, varlığı dahi hatırlanmayan biri olarak yok olup gideceksin.

KAVAKTA NAR OLMAZ KÖTÜLERDE AR OLMAZ

Bak Burhanettin Kocamaz! Kavakta nar olmaz, kötülerde ar olmaz. Senin gibi birinden de ülkücü olmaz!

Senin hakkımda dava açman benim için şeref nişanesidir. Tarih, hukuk ve milli vicdan önünde de suçlu bellidir. Tüm dava şehitlerimizin iki eli yakandadır. Asıl hesaplaşacağımız yer de mahkeme-i kübradır!..

BEN DE SENDEN DAVACIYIM

Ben de ülkücüler ve Türk milliyetçileri adına senden davacıyım. İki elim iki cihanda da yakanda olacaktır!.

Bak Burhanettin Kocamaz! Ülkücü Hareket hiçbir zaman alacaklı kalmamıştır. Sen bu yaptığın ihanetin bedelini de er ya da geç ödeyeceksin. Halep oradaysa arşın burada!..

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.