Olcay Kılavuz'dan İP'lilere Çok Sert Tepki! Hepiniz Başbuğ'a ve MHP'ye İhanet Ettiniz..

Olcay Kılavuz'dan İP'lilere Çok Sert Tepki! Hepiniz Başbuğ'a ve MHP'ye İhanet Ettiniz..

MHP Milletvekili Olcay Kılavuz, geçtiğimiz günlerde kamuoyu açıklaması yayınlayan Mehmet Dutar'a tepki gösterdi. İYİ Parti Milletvekili Mehmet Dutar, yaptığı açıklama nedeniyle eleştirildi. Olcay Kılavuz'un "Mersin'i PKK'ya peşkeş çektiniz" sözleri gündemi sarstı. Başbuğ'a ve partilerine İP'liler tarafından ihanet edildiğini açıkladı.

İYİ Parti Mersin il Başkanı Mehmet Dutar'ın Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlara karşı MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz'dan yanıt geldi. Olcay Kılavuz, kamuoyuna karşı yapılan açıklama karşılık partiye ve geçmişe ihanet edenlerin töre öğretmeye çalıştığını belirtti. MHP ile yollarını ayırmış kişilerin töre öğretemeyeceğini belirterek mazilerini bırakıp gittiklerini söyledi.

"Mersin'i PKK'ya Peşkeş Çektiniz"

Konuşmasında Mehmet Dutar'ın partisini ağır sözleri sert tepki gösteren Olcay Kılavuz, İyi partiyi PKK ile iş birliğinde olduğunu açıkladı. Mersin'i PKK'ya peşkeş çektiklerini aktardı. Yörükler üzerinden de konuşan MHP Milletvekili, yörüklerin büyüklerine saygısızlık yapmadığını ve onları temsil etmediklerini belirtti.

Kullanıcılar da Tepki Gösterdi

Sosyal medya kullanıcıları arasında da konuyla ilgili pek çok kişinin yorum yaptığı görülüyor. Mehmet Dutar ve Olcay Kılavuz arasında yaşanan tartışma nedeniyle iki ismi de destekleyenler yorumlar attı. Özellikle de Twitter'ın bu konuda önemli bir mecra olduğu görülüyor. Olcay Kılavuz'un Başbuğ'a ihanet ettiklerine yönelik sözleri gündeme bomba gibi düştü. MHP Milletvekili'nin bu açıklamasından sonra İYİ Parti'den bir cevap gelip gelmeyeceğini yakında göreceğiz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.