Smok Fetch Mini E-sigara

Smok Fetch Mini E-sigara

Son zamanların kullanılan en popüler ürünlerinden olan E-sigara, dumansız hava özelliğiyle açık uçlu bir buhar sistemine sahiptir.

Son zamanların kullanılan en popüler ürünlerinden olan E-sigara, dumansız hava özelliğiyle açık uçlu bir buhar sistemine sahiptir. Son derece kullanışlı ve kaliteli olan bu ürünlerin ayrıca farklı çeşitleri ve boyutları da bulunmaktadır. İçerisinde katran bulunmayan daha az zararlı olan buhar sistemli bu ürünler, şarz edilerek kullanılmaktadır.

 

E-sigara ürünlerinden olan smok fecth mini oldukça kolay bir sisteme sahip son teknoloji ürünlerdir. Kullanımı oldukça eğlenceli ve kolay olan smok fecth mini Pod kit ürünlerde farklı birçok özellik bulunmaktadır. Smoktecthin en yeni sistemi olan Smok fecth mini, özelliklerinden biri de uzun süre kullanışlı olmasıdır.

 

Smok fecth mini Pod kit sistemi, e-sigara ürünlerinin geliştirilmiş birçok özelliğine sahiptir. 40W ve 1200mah dahili pil ile çalışan smok fecth mini ürünleri, 3,7 ml likit kapasitesine sahiptir. Kolay alt doldurma kapasitesi özelliğiyle de geliştirilmiş olan bu ürünü istediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Geekvape Ageist Boost Ürünleri

Dumansız sigara özelliğine sahip E-sigara ürünlerinin çeşitlerinden biri de Geekvape Ageist boost Pod kit sistemidir. Açık uçlu buhar sistemine sahip bu ürünler, oldukça alternatifli özelliklere sahiptir. Geekvape Ageist Boost Pod Sistemi takımından olan bu ürün uzun süre kullanışlıdır.

 

E-sigara ürünlerinden olan Geekvape Ageist boost, son teknoloji ile geliştirilmiş özelliklere sahiptir. Özel olarak geliştirilmiş olan Geekvape Ageist boost Pod kit sistemi, temel ihtiyaçlarınızı karşılaşabileceğiniz üst dolum kapasitesine sahiptir.

Voopoo Vinci

E-sigara ürünlerinden biri olan Voopoo vinci, son teknoloji ile geliştirilmiş özelliklere sahip cihazlardır. Kolay üst dolum kapasitesine sahip olan Voopoo vinci E-sigara ürünlerinin ayrıca farklı çeşitleri de mevcuttur. 1 saatte dolabilen bu ürünler, kompakt tasarımlı çekici renklere sahip cihazlardır.

 

Kolay kullanılabilme özelliğine sahip olan E-sigara ürünlerinden Voopoo vinci, yenilikçi bir VW kitidir. 1500 mah’lık sarz gücü ile de dayanıklı olan Voopoo vinci, istediğiniz yerde kullanabileceğiniz ürünlerdir. 3 yeşil rengi ile şarz gücünü takip edebileceğiniz bu ürünün hava akışı da kontrol edilebilir özelliktedir. Elde rahatlıkla tutabileceğiniz harika ürünler olan Voopoo vinci ürünlerini internet üzerinden satın alabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.