• BIST 98.631
  • Altın 228,143
  • Dolar 5,7848
  • Euro 6,7032
  • İstanbul 19 °C
  • Ankara 22 °C
  • Yozgat 20 °C
  • İzmir 23 °C
  • Adana 29 °C
  • Bursa 22 °C

Sporting Braga (2-1) Medipol Başakşehir

Sporting Braga (2-1) Medipol Başakşehir
UEFA Avrupa Ligi C Grubu mücadelesinde Medipol Başakşehir, deplasmanda Sporting Braga'ya 2-1 mağlup oldu.

STAT: Municipal de Braga

HAKEMLER: Matej Jug, Matej Zunic, Manuel Vidali

SPORTİNG BRAGA: Matheus Lima, Marcelo Goiano, Ricardo Ferreira, Raul Silva, Nuno Sequeira (Dk. 20 Bruno Xadas), Nikola Vukcevic, Danilo (Dk. 71 Fransergio), Ricardo Esgaio, Joao Texeira (Dk. 79 Ricardo Horta), Ahmet Hassan, Paulinho

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR: Volkan Babacan, Junior Caiçara, Alexandru Epureanu, Manuel da Costa (Dk. 46 Joseph Attamah), Gael Clichy, Gökhan İnler, Emre Belözoğlu, Marcio Mossoro (Dk. 81 Mahmut Tekdemir), Edin Visca, Eljero Elia, Mevlüt Erdinç (Dk. 74 Mehmet Batdal)

GOLLER: Dk. 26 Ahmed Hassan, Dk. 89 Fransergio (Sporting Braga) - Dk. 28 Emre Belözoğlu (Medipol Başakşehir)

SARI KARTLAR: Dk. 25 Marcelo Goiano, Dk. 27 Raul Silva (Sporting Braga) - Dk. 32 Manuel da Costa (Medipol Başakşehir)

Bu sonucun ardından Sporting Braga puanını 6'ya yükseltirken, temsilcimiz Medipol Başakşehir 1 puanda kaldı.

AVRUPA LİGİ'NDE 2'NCİ HAFTA TAMAMLANDI

Halis Özkahya'nın yönettiği maçta Zorya Luhansk, Athletic Bilbao'yu 1-0 yendi

UEFA Avrupa Ligi'nde 2'nci hafta mücadeleleri bugün oynanan maçlarla sonuçlandı.

Temsilcilerimizden Atiker Konyaspor, I Grubu mücadelesinde kendi sahasında Vitoria Guimaraes'i 2-1'le geçerken, Medipol Başakşehir C Grubu maçında deplasmanda Sporting Braga ile 1-1 berabere kaldı.

Türk hakem Halis Özkahya'nın yönettiği maçta ise Athletic Bilbao, kendi sahasında Zorya Luhansk'a 1-0 mağlup oldu.

2'nci hafta maçlarının sonuçları şu şekilde:

A GRUBU

Astana - Slavia Prag : 1-1

Maccabi Tel Aviv - Villarreal :0-0

B GRUBU

Skenderbeu - Young Boys :1-1

Partizan - Dinamo Kiev: 2-3

C GRUBU

Ludogorets - Hoffenheim : 2-1

D GRUBU

AEK - Austria Wien : 2-2

Milan - Rijeka : 3-2

E GRUBU

Everton - Apollon : 2-2

Olympique Lyon - Atalanta:1-1

F GRUBU

Sheriff - Kopenhag: 0-0

Lokomotiv Moskova - Zlin :3-0

G GRUBU

Lugano - FCSB : 1-2

Viktoria Plzen - Hapoel Beer-Sheva : 3-1

H GRUBU

BATE - Arsena: 2-4

Köln - Kızılyıldız : 0-1

I GRUBU

Salzburg - Olympique Marsilya: 1-0

J GRUBU

Östersunds - Hertha Berlin : 1-0

Athletic Bilbao - Zorya : 0-1

K GRUBU

Nice - Vitesse 3-0

Lazio - Zulte Waregem : 2-0

L GRUBU

Zenit - Real Sociedad: 3-1

Rosenborg - Vardar: 3-1

Kaynak: Haber Kaynağı
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
    yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • UEFA Uluslar Ligi'nde 4'üncü Hafta Heyecanı Başlıyor13 Ekim 2018 Cumartesi 16:41
  • Holigan Giriş Adresi Ne oldu?12 Ekim 2018 Cuma 22:06
  • Tempobet Adresine Anında Erişim12 Ekim 2018 Cuma 22:03
  • A Millilerden Golsüz Prova11 Ekim 2018 Perşembe 23:01
  • Fenerbahçe Avrupa'da 474. Maçına Çıkıyor11 Ekim 2018 Perşembe 12:31
  • Arda Turan-Berkay kavgasına soruşturma açıldı!11 Ekim 2018 Perşembe 12:27
  • Grand Giriş Adresi Ne Oldu?11 Ekim 2018 Perşembe 11:04
  • Milli Takım 563'üncü Maçına Çıkıyor10 Ekim 2018 Çarşamba 21:31
  • Konyaspor (2-2) Beşiktaş07 Ekim 2018 Pazar 23:01
  • Akhisarspor (1-3) Trabzonspor07 Ekim 2018 Pazar 22:11
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Ülkücü Medya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.