TatilCity.NET'den fırsatlar şehrine davet!

TatilCity.NET'den fırsatlar şehrine davet!

Gerek yurt içi gerekse yurt dışı tatillerinin gülen yüzü Tatil City, tam 13 senedir misafirlerine ucuz tatil fırsatı sunuyor.

Gerek yurt içi gerekse yurt dışı tatillerinin gülen yüzü Tatil City, tam 13 senedir misafirlerine ucuz tatil fırsatı sunuyor. Halen Türkiye’nin en güvenilir markalarından biri olan acenta ekonomik çözümler sunuyor. Bu çözümleri sunarken de konforunuzu düşünüyor. Uçak biletleri, oteller, turlar, araç kiralama seçenekleri ve vize işlemleri hızlı ve kaliteli servis vererek çözüme ulaştırılıyor. Tatil City, uzmanlığını sizlerle paylaşıyor. Ülkemizin bütün şehirlerinde alt acentası olan marka standartlarını alt acentalarında da uyguluyor.

Gelişen teknoloji sayesinde günümüzde çok geniş  arama ve satış kanalları ortaya çıktı. İstanbul’un hemen hemen bütün merkezlerinde konumlanan satış acentaları da sorununuza çözüm üretiyor. Hem Türkiye’de, hem de yurt dışında çok uygun fiyatlarla otel bulmanızı sağlıyor. Oteller listeleniyor, fiyat, lokasyon, şehir ve hatta ülkeye göre filtreleniyor. Tatil City, misafirlerine kusursuz hizmet sunma şiarı ile çalışıyor, onları hiç bir konuda mağdur etmiyor.

Büyükşehirler özellikle araç kiralama konusunda çok tempolu. Bu tempoya ayak uydurmaya çalışan TatilCity.NET yüksek sezonda bile müşterilerini mağdur etmemek için çalışıyor. Araç bulunamayan dönemlerde araç buluyor. Acenta “rent a car sözleşmesi” yapan acenta bu sözleşme sayesinde  müşterilerine bütün güvenceleri veriyor.

Bir Camilia Travel markası olan Tatil City, bir çok ülke için de vize alıyor. Bu ülkelerin konsoloslukları ile sürekli diyalog halindeler. Bu yüzden seyahat ve oturma vizesini çok ucuza ve hızlıca alıyor.

İnternet acentası olarak yenilikçi bir anlayışa sahip olan acenta hızlı ve ekonomik çözümler sunuyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.