GTA 6 Tanıtım Tarihi 26 Ekim Oldu! GTA 6 Sızıntıları Ortaya Çıkmaya Başladı!

GTA 6 Tanıtım Tarihi 26 Ekim Oldu! GTA 6 Sızıntıları Ortaya Çıkmaya Başladı!

GTA 6 ile ilgili bir kullanıcıdan gelen paylaşım herkesi şaşırttı. Çünkü yıllardır beklenmekte olan oyunun tanıtım tarihi olarak 26 Ekim'i gösterdi. Peki bu paylaşım doğru mu? GTA 6 sızıntıları ve gizli bilgileri hakkında merak edilenleri açıkladık.

Uzun bir süre boyunca GTA 6 hakkında herhangi bir gelişme alamamıştık, dolayısıyla bu konuda bir bilgi aktaramıyorduk. Ancak yeni yayımlanan bir söylenti, Rockstar Games’in GTA 6 ile ilgili beklenen duyuru tarihini ortaya çıkardı.

GTA 6 26 Ekimde mi Duyurulacak?

Bir sızıntıya göre GTA 6, 26 Ekim’de açıklanacak. Bu sızıntı, Rockstar Games’de görev yaptığını belirten anonim bir kaynaktan geldi. Bu kaynak, yani "Chris Marxx", oyunun tanıtım tarihinin önümüzdeki ay, 26 Ekim’de olduğunu iddia etti. Chris daha önce de Payday 3 ve Dragon’s Dogma 2 hakkında doğru bilgiler sızdırmış bir isim. Bu sebeple, GTA 6 ile ilgili paylaştığı bu bilginin de gerçek olma olasılığı diğer sızıntılara göre daha güçlü.

Ekim ayının, Rockstar için bir oyun tanıtım ayı olması, şirketin geçmişteki oyunlarına bakıldığında oldukça mantıklı görünüyor. Örneğin, RDR 2 ve GTA 5 de Ekim aylarında tanıtıldı. Ayrıca, Rockstar’ın bağlı olduğu ana şirket Take-Two Interactive’in gelecek sene 8 milyar dolar gelir elde etmeyi planlıyor olması ve bu geliri sadece GTA 6’nın sağlayabilecek olması, bu sızıntıyı destekler nitelikte.

2011 yılında, benzer bir durum GTA 5 için yaşanmış ve o zaman da birçok kişi GTA 5’in tanıtımının 25 Ekim’de yapılacağını öngörmüştü. Ve gerçekten de, oyunun tanıtımı bu tarihte gerçekleşti, ardından 2 Kasım’da oyunun tam fragmanı yayınlandı.

Rockstar hayranları, büyük oyunların genellikle gecikme yaşadığını ve bu durumun stüdyonun oyun geliştirme süreçlerinin ayrılmaz bir parçası olduğunu iyi bilirler. Rockstar, oyunlarını oluştururken sadece üretmekle kalmıyor; tarihler ya da son teslim sürelerine sıkı sıkıya bağlı kalmayarak, oyunlarına zaman ayırıyor, onları geliştiriyor ve mükemmelleştiriyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.