Marvel’s Spider-Man 2 Detayları Belli Oldu! Sony Yeni Oyunun Oynanışı ve Gerçekçiliğini Gözler Önüne Serdi!

Marvel’s Spider-Man 2 Detayları Belli Oldu! Sony Yeni Oyunun Oynanışı ve Gerçekçiliğini Gözler Önüne Serdi!

Daha önce tanıtımı yapılan Marvel’s Spider-Man 2 oyununun kostümleri, örümcek ağı mekanizması ve nasıl oynanacağına yönelik video paylaşıldı. Sony'in paylaştığı video PlayStation 5'i kapsıyor.

14 Eylül'de Sony tarafından düzenlenen State of Play etkinliğinde, Marvel's Spider-Man 2 oyununa dair yeni oynanış detayları paylaşıldı. PlayStation bu etkinlikle, 2018 yılında piyasaya sürülen Marvel’s Spider-Man ve onun devamı olan 2020 tarihli Spider-Man: Miles Morales oyunlarının ardından gelecek olan üçüncü oyun için büyük bir heyecan yarattı.

PS5'de Gerçekçilik ve Hız Ön Planda Olacak

Yayınlanan yeni oynanış fragmanında, oyunun gelişmiş ilerleme sistemi göze çarpıyor. PlayStation 5’in hızlı SSD teknolojisi sayesinde, Miles Morales ve Peter Parker arasında neredeyse saniyeler içinde geçiş yapabileceksiniz. Ayrıca, 200 farklı şekilde giyilebilecek olan 65’ten fazla kostüm de oyunu daha da zenginleştiriyor. Insomniac Games, bu kostümlerin Spider-Man'ın farklı medya formlarına dayandırıldığını belirtiyor.

Örümcek Adamın Ağlarına Dikkat!

PlayStation, daha gerçekçi bir örümcek ağı atma mekanizması üzerinde çalıştıklarını da ifade ediyor. Ayrıca, oyunun yeni versiyonunda oyuncular Peter Parker ve Miles Morales arasında seçim yapabilecekler. Her iki karakter de kendine özgü yetenekler ve kostümlerle donatılmış durumda. Örneğin, Peter Parker yeni yetenekler kazanıyor ve siyah bir simbiyot kostüm giyiyor. Karşınıza çıkan düşmanlar da oldukça iddialı; sıradışı kötüler Kraven ve Venom ile yüzleşeceksiniz. Özellikle Venom, Peter Parker'a bir nevi parazit gibi yaklaşıyor. Yaratıcı direktör Bryan Intihar, oyunun genel temasının "bağımlılık" olduğunu vurguluyor, özellikle Peter'ın simbiyot kostümü ile bağlantılı olarak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.