Twitter'da Bir Dönem Bitti! Elon Musk'ın Yerine Geçen CEO Belli Oldu!

Twitter'da Bir Dönem Bitti! Elon Musk'ın Yerine Geçen CEO Belli Oldu!

Twitter'da yeni bir dönem başlıyor. Elon Musk'ın kısa süren CEO'luk kariyeri geride kaldı. Şimdi ise yeni CEO'yu tanıttı. Teknoloji alanında fark yaratan ünlü isim, Twitter'ın başına geçti.

Twitter'da Elon Musk'ın kısa süren CEO göreviyle birlikte yerine geçecek isim açıklandı. Geçtiğimiz haftalarda CEO'luğu bırakacağını belli eden ünlü girişimci, Twitter üzerinde çalışmalarına devam edecek. X Corp. olarak değiştirdiği şirkette çeşitli yeniliklere imza atmayı sürdürüyor. Bununla birlikte Twitter'ın hangi kollarında görev alacağını da duyurdu.

Yeni CEO Linda Yaccarino Oldu!

Twitter'da CEO'luk görevine geçecek ismin Linda Yaccarino olması şaşırttı. Kendisiyle birlikte güzel yollar kat edeceğini belirten Musk, onunla çalışacağı için heyecanlı olduğunu söyledi. Bu adım sonrasında yeni CEO'nun nasıl bir performans göstereceği merak konusu haline geldi.

elon.jpg

Elon Musk Tasarımla İlgilenecek

CEO'luk görevini Linda Yaccarino'ya devreden Elon Musk, Twitter'da çalışmaya devam edecek. Özellikle de tasarım ile teknoloji kısımlarından sorumlu olacağı belirtildi. Elon Musk'ın bu adımıyla birlikte X Corp. için daha sağlam temeller atacağı düşünülüyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.