Whatsapp'ın Yeni Özelliği Kavgaları Artırabilir! Mesaj Düzenleme Özelliği Resmen Duyuruldu!

Whatsapp'ın Yeni Özelliği Kavgaları Artırabilir! Mesaj Düzenleme Özelliği Resmen Duyuruldu!

Whatsapp, mesaj düzenleme özelliği ile ortalığı karıştıracak. Milyarlarca kullanıcıya sahip olan uygulama, kritik bir adım attı. Whatsapp'ta attığınız mesaj nasıl değiştirilir ve düzenlenir? İşte Whatsapp'ın mesajlarda devrim yaratacak o değişikliği...

Whatsapp, bir süredir çeşitli özellikler üzerinde çalışıyor. Uygulamadan gelen haberle birlikte yeni özellikler arasında mesaj düzenleme de dahil edilmişti. Bu sayede attığınız bir mesajı düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Ancak burada büyük bir karışıklık olabileceği düşünülüyor. Whatsapp mesajlarının düzenlenmesi sonrasında yanlış anlaşılmalara yol açılabilir mi? Detaylarıyla birlikte merak edilenler aktarılacak.

Whatsapp Mesaj Düzenleme Özelliği Nasıl Kullanılır?

Whatsapp mesaj düzenleme özelliği kullanımının güncellemeden sonra geçerli olacağını aktaralım. Şimdilik böyle bir işlemde bulunamazsınız. Ancak ilgili mesajın üzerine tıkladığınız vakit düzenleme yazısına tıklarsanız işlemi rahatlıkla sağlayabilirsiniz. İngilizcede "edit" olarak karşınıza çıkacaktır.

editmessage.jpg

Büyük Sorunlara Yol Açabilir!

İnsanlar arası etkileşimin önemli kaynaklarından biri olan Whatsapp, en çok kullanılan iletişim uygulaması olarak karşımıza çıkmakta. Bu nedenle Whatsapp'taki her türlü güncelleme bir şekilde insan arası iletişimi de etkiliyor. İnsanların mesaj düzenlemeleri nedeniyle kavga etmeleri veya tartışmaları da bu özelliğin yan etkisi olabilir. Yakın zamanda çıkması beklenen güncellemeyle birlikte iOS ve Android için nasıl bir adım atılacak göreceğiz.

editmessage2-11zon.jpeg

Sizce Whatsapp'ın mesaj güncelleme özelliği beklentileri karşılayacak mı? Düşüncelerinizi bizlerle yorumlar üzerinden belirtmeyi unutmayın.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.