Teşhir Kapları Neden Önemlidir?

Teşhir Kapları Neden Önemlidir?

Ürünün yapım aşamasından tezgahlara gelene kadar geçen süre pazarlama aşaması ile aynıdır.

Ürünün yapım aşamasından tezgahlara gelene kadar geçen süre pazarlama aşaması ile aynıdır. İyi pazarlanamayan ürün elde kalır. Marketlerde, alış veriş merkezlerinde sıkça gördüğümüz teşhir kapları ürünleri pazarlayan ekipmanlardır. Teşhir kapları sağlam olması gerektiği kadar şık tasarım yapılmış olması da gerekir. Firma zeytin, turşu, baharat, kuru gıda ve kuruyemiş teşhir kapları üreten bir firmadır.

Baharatlık Standı

Bu ürün yeme içme sektöründe faaliyet gösteren her firma için en uygun üründür. Firma baharat standıiçin farklı ölçülerde üretim yapar. Çok çeşit ürün alacak kapasite düşünülerek üretim yapılır. Üretilen baharatlık standı çok gözlüdür. Sadece baharatlık standı değil dondurma külahı ve lokum standı satışı da vardır.

Kuru Gıda Teşhir Kabı

Kuru gıdalar kuru ve temiz ortamlarda saklanmalıdır. Aksi halde sağlık için çok ciddi sonuçlar doğuran dirençli mantar enfeksiyonları görülebilir. Firma kuru gıda teşhir kabı üretirken her gıdanın özelliğine göre üretim yapar. Kuru gıdalar için hava almayan ağzı sıkı olan ve sağlık için tehlike oluşturmayacak şekilde üretim yapılır. Tüm bu özelliklerin yanı sıra kullanışlı olmalı ve şık olup ortamın dekorasyonunu bozmamalıdır. Firma kraft bidon üretimi için farklı desenler kullanılır. Şeffaf isteyen müşteriler için şeffaf tasarım yapmaktadır. Firmanı sitesine üye olarak ürün çeşitliliğini görebilir ve ürün seçebilirsiniz. Üye olmak ücretsiz olup tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.