Topunuz Gelin

Sen Seç Meral Akşener Cahil Misin, Hain Misin?

İP'in topuklu ablası Meral Akşener Ülkü Ocaklarına haydut dedi. Haydut kelimesinin Türk Dil Kurumu'ndaki anlamı silahlı soygun yapan kimse demektir.

Ülkü Ocaklılar inançları ve doğası gereği karıncayı dahi incitmezler cümlesinde ki, dahi kelimesini karıncayı küçümsemek olarak kabul eder. Yani bir Ülkü Ocaklı mazluma, güçsüze, adaletsizlik görene o derece merhametlidir. Fakat İslam ve Türk düşmanlarına, Vatan hainlerine, zalime, haksıza, namussuza karşı da bir o kadar çetindir. Lafın özü, Ülkücü mazluma Yunus, zalime Yavuzdur.

Meral Akşener Hdp Kürt siyasi hareketinin temsilcisidir diyerek binlerce Şehidimizin katili eli kanlı terör örgütü Pkk'yı meşrulaştırarak Pkk'nın siyasi temsilcisi Hdp ve silahlı banka soygunu yapan Deniz Gezmiş'in savunuculuğu yapan Chp ile kol kola girerek ittifak yapmıştır.

Son günlerde bir önceki köşe yazımda da belirttiğim gibi Ülkü Ocaklarına sistemli bir saldırı var demiştim. Bu saldırıyı okyanus ötesinden Pensilvanya merkezli olduğundan bahsetmiştim. Sebebi ise sosyal medyada, kaç saat oldu gibi Fetö terör örgütü tandaslı sayfalar, Barış Atay gibi Pkk ve Dhkpc sevici komünist ve türevleri kişi ve sayfalardan bu saldırılar gerçekleşmişti.

Ülkü Ocaklarına saldıranlar arasına Fetö ve Pkk'dan sonra İp'in ablası Meral Akşener'de katılınca, bu saldırıların talimatları Pensilvanyadan olduğu ortaya çıkmış oldu.

Yazımın başında haydut kelimesinin manasının silahlı soygun yapan kimse olduğunu söylemiştim. Peki haydut kelimesine kim daha uygun? Tabii ki Chp'nin sahiplendiği Deniz Gezmiş uygundur, sebebi ise silahla banka soyup, devlet görevlilerimizi şehid etmiştir. Başka kim uygundur? Tabii ki Hdp'nin hamisi, binlerce askerimizi şehid eden, bebek katili Pkk uygundur. Başka kim uygundur? Tabii ki 15 Temmuz'da ve öncesinde silahlarla darbe yapıp yüzlerce insanımızı, polisimizi, askerimizi şehid eden Fetö terör örgütü uygundur. Meral Akşener bunlara haydut diyemiyor, Ülkü Ocaklılara haydut diyor.

Meral Akşener haydut kelimesinin manasını bilmiyorsan eğer cahilsin demektir. Biliyorsan eğer hainsin demektir. Sen seç Meral Akşener cahil misin, hain misin?

Fetö, Pkk, Dhkpc ve Meral Akşener, ne yaparsanız yapın, ister birleşin gelin, ister ayrı ayrı saldırın, ilim ve irfan yuvası olan Ülkü Ocakları canla başla faaliyetlerini yürütecektir, kıyamete kadar varlığını sürdürecektir ve Türk gençliğinin sarsılmaz kalesi olmaya devam edecektir.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.