• BIST 101.729
 • Altın 226,233
 • Dolar 5,3025
 • Euro 5,9989
 • İstanbul 10 °C
 • Ankara 12 °C
 • Yozgat 9 °C
 • İzmir 15 °C
 • Adana 16 °C
 • Bursa 12 °C

TÜRKAV'dan Ozan Arif Açıklaması

TÜRKAV'dan Ozan Arif Açıklaması
TÜRKAV Genel Başkanı İbrahim Vatansever, 110 şube ve tüm üyeleri ile MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin yanında olduklarını açıkladı.

Vatansever, “Sözleriyle kendisini şahsiyetsizleştiren bir ozan bozuntusu önce davayı nasıl sattığının hesabını versin” dedi.

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Genel Başkanı İbrahim Vatansever, 110 şube ve tüm üyeleri ile sayın Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin yanında olduklarını açıkladı. Vatansever, “Sözleriyle kendisini şahsiyetsizleştiren bir ozan bozuntusu önce davayı nasıl sattığının hesabını versin” dedi.

Milliyetçi Ülkücü Hakarete ve Liderine hakaret eden her türlü zihniyeti kınadıklarını ifade eden TÜRKAV Başkanı İbrahim Vatansever, yaptığı yazılı açıklamada şöyle dedi:

BİR AÇIKLAMA İLE KINADI

“Türklüğün bekası ile birlikte vücut bulan nizam-ı âlem ve ilah-ı kelimetullah davasının siyasallaşması neticesinde, camiamıza, ideolojimize, yaşam tarzımıza ve Türk Milletinin sinesinden çıkan Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve Ülkücü Hareket’in Lideri Genel Başkanımız sayın Dr. Devlet Bahçeli ile Ülkücü Camiamıza hakaret eden her türlü zihniyeti şiddetle, nefretle kınıyor ve aşağıdaki açıklamayı yapmayı Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) olarak gerekli görüyoruz.

Bizler, henüz reşit olmamışken gözümüzü açtığımızda gördüğümüz ve her gördüğümüzde iliklerimize kadar gururla hissettiğimiz üç hilalimizin altından sağa sola ve menfaate yalpalamadan hiçbir yere ayrılmadığımız ve hiç eski olmayıp hala yeni durabilen ülkücüleriz. 
ÇİLE ÇEKENLERİ SATAN ADAM

Menfaatçi yanının ağır bastığını bildiğimiz fakat dillendiremediğimiz, 12 Eylül ihtilalinde, 'ya zindana, ya gurbete' ikilemiyle karşılaşınca, Almanya'ya kaçtığını değil gittiğini söyleyen zat; idamla yargılandığı halde vatanını tercih eden ve 4,5 yıl cezaevinde yatan Başbuğ Alparslan Türkeş dahil, idam sehpasına yürüyenleri ve yıllarca işkenceler altında cezaevinde çile çekenleri satmıştır.

Adını kutsal davamız ile bütünleştirip ariflikten nasibini almamış insan müsveddesi ve şeref erozyonu içerisinde kaybolup gitmiş şahsı büyük İslam Alimi Mevlana Celaleddin-i Rumi’nin sözleri çok güzel tarif etmektedir.

“Suskunluğum asaletimdendir

Her lafa verilecek bir cevabım var.

Lakin bir lafa bakarım laf mı diye.

Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?”

Lidere ve davaya sadakat gösterenleri destanlaştıran Ülkücü Hareket, Bozkurt olduğunu zannedip it bile olamamış taş attığını iddia eden çukur insanları ve onlara yalakalık yapıp bu davanın ekmeğini yiyip davaya ihanet edenleri ve dil uzatanları tarihin karanlık köşelerine mahkûm etmiştir.

ŞEREFSİZLİĞİN GÖSTERGESİ

Hayat biçimini tarzını ilkesini koltuktan paradan ve onların anladığı dünyalıklardan yana koymayıp “Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben” şiarı üzerine kurmuş bir lidere ve Ülkücü Camiaya böylesine şerefsizce sözler sarfetmek, Türklüğe ve Hareketimize ihanetin, kahpeliğin, iğrençliğin göstergesidir.

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) olarak yurt genelindeki 110 şubemiz ve üyelerimiz ile sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin yanında olduğumuzu ve Genel Başkanımıza dil uzatmaya varacak kadar ileriye götüren, sözleriyle kendisini şahsiyetsizleştiren ve adileştiren ozan bozuntusunu kınadığımızı tüm kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
  yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Ülkücü Medya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.